Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastna chut retiazky...(znaci chorobu?!)

Príspevok v téme: Zvlastna chut retiazky...(znaci chorobu?!)
striebroo

Ahoj,
viem, ze ten nadpis znie cudne, ale bola by som rada, keby ste napisali, co si myslite.
Mam striebornu retiazku, nosim ju pravidelne, nedavam ju dole z krku. Stale som mavala taku maniu, ze si ju davam do ust, proste tak sa s tym hram, ze medzi perami to tak huzvam (raz za cas). V poslednych dnoch/tyzdnoch, ta retiazka "chuti" PRISERNE - horko-kyslo, az ju musim vyplut. Nechapem preco!! (samozrejme, ze nie je spinava, ani nic, ved sa umyvam telovym mydlom od hlavu az po paty). Nechapem, zaujima ma, ci v tom nemoze byt nieco take, ze mam nieco v organizme a retiazka to "preberie". Normalne sa az bojim!! Ci nemam chorobu, zlu energiu, alebo co ja viem!! Naozaj netusim, necitim nic take, ale ktovie :-/.
A na tom som mala zavasenu bizuteriu a dnes sa mi to ocko (ako ked zavesite na retiazku nieco) pretrhla! Proste sa to ocko bizuterie "prerazalo" a padlo mi to dole. Nie preto, ze je to nejaka shitna bizuteria, to by som na to nepovedala, skor nechapem, ako sa moze ta vec, na co to zavesite uplne prerezat a okraje toho ocka su doslova ze tensie. Je to nahoda? No neviem, aj tak by ma zajimali vase reakcie na tu retiazku... Ci moze byt aj to, ze sa niecim "sama nasiakla" (trebars som sa obliala citronadou) a jednoducho to vstrebala :-D. Ale to je hlupost, to by ta chut v sprche "vysla".
Preboha, dufam, ze nemam vnutri nejaku chorobu :-/.

Honeycomb

Ja si zasa myslim ze striebro zacalo uplne normalne oxidovat. :) vacsina striebornych sperkov totizto po case "zcernie", preto potrebuju specialnu starostlivost. :) A aj ked retiazka este nemusi byt stmavnuta, pravdepodobne sa na jej povrchu uz zacali chemicke reakcie. :)

cajik

O tom som teda este nepocula a dost pochybujem ze by retiazka prebrala tvoju chorobu :) skor to bude tak,ako vravi Jajka..

striebroo

Boze, jajka, ak vravis pravdu, tak by som bola stastna ako blcha, bo ja uz nad tym rozmyslam, ci nemam nejaku vaznu chorobu :-/. Az sa toho bojim... Asi si dam ocistnu kuru :-/.
diky za prispevok!

jajka001_

kov ti nepreberie chorobu
ak je naozaj ta retiazka cista, je mozne, ze si tym cmulanim dostala alergiu na ten kov, resp. tvoja sliznica je na to hakliva

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvlastna chut retiazky...(znaci chorobu?!) - Fórum - ZDRAVIE.sk