Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco ziarlim na byvaleho?

Príspevok v téme: preco ziarlim na byvaleho?
gunarka

Poradte mi, ako sa zbavit ziarlivosti? Ide o to, ze stale zarlim na svojho byvaleho. Boli sme spolu tri krasne roky. Az kym nezacal robit to, co asi nikto neznasa. Teraz sme uz 2 roky po rozchode, rozisiel sa on, lebo mu uz islo na nervy, ako mu vycitam, ze si vypisuje cez chat s inymi dievcatami a kamoskami. Ja mam 22, on 26. Preco na neho este stale ziarlim? Ked ho niekde na chate vidim, ze vypisuje inej? Je to normalne? Chyti ma strasny amok, ked mam chut mu napisat a vynadat, ale potom si uvedomim, ze je to uz zbytocne. Problem vsak je, ze niekedy mu stihnem napisat skor, ako ma ten amok prejde. Vdaka.

salatka

a tiez nechapem, naco mu stale vypisujes..ja som si vymazala ho aj zo skypu a odvsadial skade som len mohla, samozrejme cislo na neho este mam,pre istotu, keby nieco..ale aj spravy, fotky, vsetko je fuc.. je dobre za tym urobit razny koniec..zbytocne a to bude len drazdit ..

salatka

gunarka, neziarlil, len ho to nasralo..ja som s pratelom 3 mesiace po rozhode a tiez som sa s tym nedokazala najprv zmierit.. plakala som a mylsela, ze to bollen skrat a on sa aj tak nakoniec vrati.. ale zacal robit take veci, ze dovidenia a poslednu taku urobil pred par dnami a som povedala, uz nikdy viac slzu kvoli nemu..a zhodou nahod som sa zacala stretavat s jednym kamaratom, kotreho poznam uz sest rokov a nevideli sme sa asi 5 rokov z toho.. a ja osm stastna s tymto druhym..nemame sice vztah, lebo ja nechem , mame iba sex, ale mne to vyhovuje a nemam na tom co menit a na byvaleho uz odvtedy kaslem..

gunarka

Este sa vam musim k niecomu priznat. Kedze si este piseme s byvalym, akoze momochodom som mu napisala, ze som bola vcera na diske s jeho kamaratom. Vlastne som bola, ale s kamaratkami a tam sme stretli jeho kamarata. Na to mi odpisal skoro hned. Bola to riadne nazurena sprava. Ze co si to dovoluje? Ze jemu povedal, ze ostal chory doma. Preco mam pocit, ze ziarlil?Ale aspon som mala pocit zadostucinenia.

dfgdgfd

u mna je to podobne ako u teba.. po troch rokoch, zacal byt idiot. a teraz ma trochu stve, co robi. ale najlepsie je nevsimat si ho, nevediet o nom, nech ta to nehneva.. naco si vsimas, komu co robi? na co mu pises? sama si robis zle. urob za tym konecne ciaru

gunarka

Pre lienka0, vidis a preto si niekedy myslim, ze rozchod bolo to najlepsie. Lebo ja nedokazem byt s niekym, kto ma viac kamosiek ako kamaratov, zo zaciatku to bolo naopak, ale potom spoznal moje kamosky, skamaratil sa s nimi a zacali si vypisovat a aj preto som sa s niektorymi prestala kamaratit. Ten novy je celkom fajn, aspon zatial to tak vyzera, nechcem mu ublizit. Povedal mi, ze sa mu pacim uz dlho, asi 3,5 roka, ale vtedy som este chodila s byvalym, takze ma nemohol nikam pozvat, ale ja som si ho zo zaciatku vobec nevsimala, to je sranda, paradox.

ALLISSON

gunarka

Isto na to rande choď,veď uvidíš ako sa to bude vyvíjať :).Ja si myslím,že Tvoj minulý vzťah je dávno vyriešený a preto by bola škoda keby si stále sedela s hlavou smútku kôli ex.Uvedom si,že on má svoj vlastný život a Ty tiež tak si ho zariaď po svojom.Veď sa s chalanom s ktorým ideš na rande nemusíš bezhlavo púštat do vzťahu a čas ukáže.Možno práve on bude dôvod prečo na svojho bývalého priateľa úplne zabudneš.Držím palce:)

lienka0

tak ja ziarlim aj po 8 rokoch rozchodu a po nom som nemala ziaden vazny vztah. ako napisal AdamKrt, stale ich este milujeme.

gunarka

Niekde som vsak citala, ze nie je dobre zacinat novy vztah, ak ten stary este clovek nema v sebe vyrieseny. A ja mam mam onedlho rande s novym chlapcom. Ja fakt asi nie som normalna. Preco nie je lahke sa na to vykaslat a nezaujimat sa o byvaleho, nech si robi co chce?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco ziarlim na byvaleho? - Fórum - ZDRAVIE.sk