hruby penis

0vecka

hmm no ja mam este o nieco hrubsi a ta moja si na to zvykla po nejakych 5tich uspesnych pokusoch uplne v pohode a nevie si ho vynachvalit... podla mna len skusajte a hlavne nex nehisterci :)

wreck

jožo31315, postavis, prilozis na papier, mierne pritlacis, ceruzkou naznacis sirku, schovas do gati, odmeras vzdialenost na papieru pravitkom. vydelis vysledok na polovicu, dosadis do vzorca 2*pi*r, kde pi=3.14 a r=vzdialenost vydelena na polovicu. huraaaa... mas obvod.

co do riti v tej skole robite, ked nedokazete aplikovat matematiku ani len pri merani obvodu ftaka? ;)

egres

Je to na nic,aj ja to mam taly problem,zeny maju velke reci a dojde k tomu,a bac zrazu maju uzke pixe.
A mne sa nechce lizat zenam tie ich ostate pixe.Aj ked su umyte predsa tade stia,radsej vyprstovat to sa prekonam,a potom svac jej ho tam na silu.Ak ju boli,slusne to treba uhrat,nech da aspon fajku,ked ma uzku skatulu.A potom bye,bye a uz srat na nu.

sisi_69

Tvoja partnerka by sa mala uplne uvolnit a nemat strach...mysliet na to,ake to je krasne a vzrusujuce...nesmie sa bat,lebo inak sa ti to nepodari a aj keby,tak by ju to bolelo...riadne ju rozptyl...viliz a stale jej rozpravaj krasne veci,ako ta vzrusuje a tak...aby nemala cas na strach...