Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

peziaci pas vs stepper???

Príspevok v téme: peziaci pas vs stepper???
sya

chcem sa spytat co je na chudnutie lepsie... na stepperi vydrzim aj hodku, na pase nie, aj ked by som velmi chcela... cvicim 3 mesiace 4x do tydna asi tak hodku a pol... okrem cvicenia na strojoch robim aj cviky na lopte a ine cvicenia... chcem zacat aj plavat... no nezda sa mi, ze by som co i len o centimentik bola chudsia... mohol by mi niekto poradit a spravit program??? vdaka...

karioll

nedotkla si sa ma,len ide o to,ze o chudnuti je tu plno tem,staci citat normalne nazory a urobit si usudok.
v zasade je jedno ake kardio,kedze tuk sa spaluje rovnomerne z celeho tela,ale na 2.strane cim viac svalov sa zapaja,tym lepsie.myslim velke svaly,cize nohy,chrbat,brucho.tym chcem povedat,ze pas ak hybes rukami je lepsi,stepper je lepsi ako bycikel,lebo pouzivas vlastnu vahu,najlepsie je plavanie,alebo elipticky trenazer,kde okrem krku su zapojene svaly celeho tela a nemas problem so svalovou disbalanciou

sya

cenim si, ze si mi chcel pomoct... ale v ziadnej teme som sa nedocitala ci je lepsi stepper alebo pas... v ziadnej som nenasla napisane co je na co lepsie a pricom spalim viac kalorii... v ziadnej nebol ziaden program a preto som sa pytala v novej teme... ale ak som sa ta dotkla tak prepac...

sya

a ty kto si, ze mi ides pisat o tom ci otvorit novu temu ci nie...hm??? prvy krat som otvorila novu temu... kolko inych tem je tu otvorenych na 300x (kramy, kkty, filcky a neviem co setko). ale inac vdaka za prispevok... a co ten program??? vies poradit aj ako cvicit ci len kolko a kedy???

karioll

to sa tu stale pise,staci citam temy a neotvarat novu
ak si zdrava po stranke srdcovo cievnej a dychacej sustavy tak pre tebe plati
tep 220-vek krat 0.6-0.7 to je vypocet tepu na chudnutie,dlzka cvicenia 40 minut obden.to je kardio.v den oddychu od kardia mozes posilovat.ak budes cvicit ako doteraz,ublizis si.
sacharidy okolo 150 gramov,bielkoviny 0.8 gramu na kilo tvojej vahy.tuky-orechy,olivovy olej.,dostatok vody,spanku,zeleniny,ovocie iba doobeda,maso kuracie prsia,alebo morcacie,na prirodno,chude hovadzie maso.spravne chudnutie je okolo 0.5kg tyzdenne.jest treba 5x za den

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

peziaci pas vs stepper??? - Fórum - ZDRAVIE.sk