Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zahlienenie

Príspevok v téme: zahlienenie
Mid

Ako alergik som vzdy maval zahlienene horne dychacie cesty, zvykol som si na to. V posledny cas sa u mna ale objavil iny problem: zhruba pred dvoma - troma mesiacmi som bol chory, nic zvlastne, mal som nejaky zapal v hrdle, bral som antibiotika a odvtedy som OK.

Az na jeden detail. Dodnes mam zahlienene dolne dychacie cesty, neustale si musim odkasliavat, niekedy je to lepsie, inokedy horsie, ale ziadne ine problemy nemam.

Cim to moze byt sposobene? Nemoze to byt nejaky zapal pluc, pripadne ina choroba ktoru treba liecit? Dakujem za reakcie.

SA

Mam trochu nafuknute brucho a ako keby ma bolela pecen,je to mozne,ze mam zahlieneny organizmus?
Mam rad mlieko a mliecne vyrobky

SA

Mam trochu nafuknute brucho a ako keby ma bolela pecen,je to mozne,ze mam zahlieneny organizmus?

SA

jajkafr

Monika
podľa mňa by si mala navštíviť lekára a ten by ťa mal poriadne vyšetriť, môžeš mať alergickú nádchu alebo niečo z dýchacími cestami ...
no a k tomu zahlieňovaniu skús vysadiť, alebo aspoň obmedziť mliečne výrobky a sladké jedlá tie zvyšujú zahlieňovanie

Monika18

Potrebovala by som radu ohľadom zahlienovania. už niekoľko rokov sa venujem spevu, a moju činnosť mi dosť zneprijemňuje časté zahlienenie hrdla. Spočiatku to bolo len zbežné zahlienenie, ale v poslednej dobe je to dosť časté.Stále si len odkašliavam a vypľuvávam hlien. Lekár mi vrvel, že to môže byť zo zlého trávenia a sťaženého dýchania. Dýcha sa mi tažšie najmä v noci, keď nemôžem úplne dýchať cez nosovú dutinu. Istá liečiteľka mi vravela, že mám zahlienené pľúca a mnoho žaludočných kyselín, preto sa mi neustále tvorí hlien.
Prosím nepoznáte neakú metodu,ktorou by som mohla predchádzať zahlieneniu, pretože pri speve mi to dosť prekáža... ďakujem

karioll

otazocka
mas stastie my musime made in tesco
mid
jedno je spirometria co maju v kazdej dedine,ine niox,ktory meria stupen zapalu,pokial viem su 2 na slovensku a jedno vysetrenie stoji 40eur
usmc
na niektorych ludi mlieko ucinkuje tak,ze ich zahlienuje,to znamena,ze su alergicky na mliecnu bielkovinu a to sposobuje zapal a zahlienenie.ini su na laktozu,cize mliecny cukor,ale to su skor problemy s nafukovanim,hnackou,zlym travenim a pod
sterbava
urcite by som si isiel dat vysetrit hadicou zaludok,pazerak,dvanastornik,ale nemozes vykasliavat hlien zo zaludka predsa,ten sa tvori v dychacej sustave,cize bud nejaka tuberkuloza,alebo ci ti nekrvacaju dasna a pod?

Sterbava

Vykasliavam vela hlienu najma po jedle a pití. Niekedy je hlien zafarbeny slabo cervene. Suvisi to nejak so zaludkom alebo pazerakom?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zahlienenie - Fórum - ZDRAVIE.sk