Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

Norbert

Tak mne to nepride dake vymyslene. To neviete coho su tie baby schopne. Ved im doslovne preskakuje, jedna zavidi druhej. Ja som bol svedkom, ked si vytrhali vlasy a aj omnoho horsich veci, to sem radsej pisat nebudem:D.

anonymkaa

...a ja sa zas pýtam,prečo by si to vymýšľala?čo by z toho mala?mala by z toho niečo v osobnom živote?nikto ju tu nepoznáme,nevidíme....v čom by jej to pomohlo???nechápem...a preto jej verím

::?

no neviem ale aj ja som sa tu uz stretla s nepochopenim a urazkami atd..myslim ze ak by holka aj chcela vymyslat daky problem a zaujat tak by si vymysllela nieco celkom ine a nie taketo drasticke

ALLISSON

Najlepšia obrana je útok..a keď milú dievčinku niekto prekukol tak namiesto kludných argumentov začala útočiť a keď už nevedela ako sa brániť tak zdrhla.Ja jej neverím ani riadok.Ak jej však krivdím tak sa ospravedlňujem.

liberrta

Máš pravdu. Po prečítaní tejto diskusie my stale vychádza len jedno, že to dievča má skutočne osobné problémy. Ona vlastne chcela počuť len názor takých vymetených pubertiačok ako je ona a keď sa do toho obula od nich staršia a dokonca zdravotná sestra, ktorá ju vlastne nenapádala, len sa jej pýtala, tak dievčina zutekala. No ten záver od beatky bol fakt suprový :D že už nebude na bety reagovať a v kuse tam niečo mlela :D

jaLENja

Celý tento príbeh je akýsi zamotaný... Ak má autorka komplexy alebo iné psychické problémy, odporúčam potom pomoc psychológa... a toto nemyslím ako urážku, ale ako radu.

jaLENja

Celý tento príbeh je akýsi zamotaný... Ak má autorka komplexy alebo iné psychické problémy, odporúčam potom pomoc psychológa... a toto nemyslím ako urážku, ale ako radu.

Beatkai

Ozaj a ďakujem, že si ma vôbec niekto prečítal, nabudúce skopírujem moju lekársku správu a až potom sa sem odvážim prísť.

Beatkai

Keby si dobre čítala, tak by si vedela, že som im to nepovedala hneď, že tá, ktorá mi to urobila, je dcéra ich známych, je to trošku komplikované. Tu to už roroberať nebudem. Vlastne už nikde.
Nech žije pohoda. Nemám rada zvady, výsmech, obviňovanie. A stými VŠ to nebolo o vyvyšovaní sa. Ale to niektorí nepochopíte.
Good luck.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kamoška ma porezala nožom - Fórum - ZDRAVIE.sk