kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

Beatkai

sestry

A prajem vám pekný nedeľný večer. S týmto fórom sa lúčim. Stačilo mi. Mimochodom mám už urobenú aj fotku a na inom fóre sú tisíkrát milší ľudia.

Beatkai

Na teba už nereagujem.
Aj keď mám xy argumentov.
Jeden z nich, to že napísala, že ju to mrzí, neznamená, že to urobila schválne. Naozaj ti nerozumiem. Ty si mi napísala, že to mám použiť ako dôkaz. Dôkaz čoho?
S tebou debatu končim, vieš sedieť asi iba za pc a starať sa do ľudí a ešte trpíš paranojou, že ja píšem pod tvojim nickom.
No koniec. Takto budeš mať skoro vrásky. Radšej sa staraj o svoju rodinu a pomaly sa chystaj do práce. A uč setsri a lekárov ako sa majú chovať.

bettyB

Beatkai, v jednom prispevku pises, ze to nevies dokazat, ze ti to urobila kamoska a v najnovsom prispevku pises, ze ti poslala sms, ze ju to velmi mrzi. tak to predloz na policii ako dokaz. ake lahke a jednoduche.
no neviem, neviem dievca, ale ty si sa uz tak zamotala vo svojich taraniciach, ze uz len fakt dilinko ti moze uverit ten tvoj hororovy scenar.
ja som sa sem neprisla hadat, ani ta obvinovat, ale jednemu fakt nerozumiem, kedze si pisala z akej vzdelanej rodiny pochadzas, tak sa teda pytam: nevedia tvoji vzdelani rodicia, ze s takymto treba ist hned na policiu?? ved na to vobec netreba VŠ, len zdravy rozum!

Beatkai

Ja som sa rodičom bála niečo také aj povedať. Totiž moji a jej rodičia sú priatelia. Vy do toho nevidíte, ja som ju mala veľmi rada, ale tie pochybnosti ma ničia. Je to ťažké. A máš pravdu, možno ju chcem obhájiť a nechcem také niečo pripustiť. Veď to nie je nromálne.

Kamoška mi včera poslala sms, mrzí ma to. To je všetko. Viac sme nekomunikovali. Mňa to jendoducho napadlo preto, lebo aj kamoš mi povedal, že ona má moc nemá v láske. Dovtedy tomu nič nenasvedčovalo. Akurát, že deň predtým mi povedala niečo také, že ona je špata, čo si ja vôbec nemyslím a ja mám všetko fajn. Neviem, čo ju to napadlo. Možno preto, že ja mám priateľa a ona nie. No naozaj vám neviem viac povedať.

Mickaaa

Jazvu ti spravia. Ja som robila na plastickej chirurgii, sama som mala na tvari situ jazvu. A pekne mi ju spravili,uz ju skoro vobec nevidno. Bud sa zbrusi alebo sa do nej pichne jedna z latok, ktora vyhladzuje. Niekedy sa pouzivaju obe metody striedavo a viac krat. Jazvy zostanu nenapadne, niekedy dokonca uplne zmiznu. Buduci rok bude na trhu novy liek na jazvy, takze ak by to nezabralo, tam je este vacsia nadej.

babenka1

no dobre, ale teraz ťa už napadla, tak na čo ešte čakáš? ja nedokážem pochopiť tvoje pocity - totiž človek, ktorý urobí také niečo, nie je KAMARÁT. ty mi skôr pripadáš ako keby si jej chcela odpustiť alebo si vyčítaš, že vôbec ju z niečoho obviňuješ. Ak zajtra pôjdete za tým policajtom (a pritom si sama napísala, že to bude len ako ku známemu), tak už uplynie dosť dlhý čas. Tvoja "kamarátka" si môže pripraviť niečo na svoju obranu, ovplyvňovať tých čo tam boli, obrátiť celú udalosť voči tebe. Ja sa snažím, fakt snažím chápať ťa, ale nedokážem to...neviem, koľko máš rokov, tipujem tak 16-17, ale správaš sa ako 10-ročná. A veľmi sa čudujem tvojim rodičom, že ťa okamžite na tú políciu nezobrali.

bodocka

no a bola si na tej policii? a ona sa ako zachovala k tebe ta kamoska ked sa to stalo? lebo mne sa nezda ze by to nebolo naschval... je tma a vziat si noz do ruky,to je nenormalne..

Beatkai

Nechápeš, že mňa táto myšlienky napadla až potom? Čo ak? A práve preto som sa s tým aj podelila. Neviete si predstaviť ten moment, tú rýchlosť a potom tie dohady.

babenka1

lenže ty si predsa musela počítať s tým, že tvoja verzia sa bude niekomu na fóre zdať aj podozrivá...pozri sa na to z nášho pohľadu - zachovala si sa neuveriteľne (nechcem napísať nenormálne, lebo by si sa zasa urazila) - keby mňa niekto dorezal nožom, ja idem na políciu rovno cestou z nemocnice. Ved to je choré, nenahlásiť trestný čin a ešte sa odvolávať na kamarátstvo. Tak sa potom nečuduj, že na fóre sa stretneš aj s názormi, že niečo z toho je vymyslené. Veď tak ako ty by sa človek v bežnom živote predsa nezachoval. Ja ti verím, ale podľa mňa sa chováš ako malé decko. Už dávno si mala byť na polícii. Dokedy to chceš naťahovať? Kým tvoja "kamarátka" neobvolá všetkých tvojich spolužiakov a neprekrúti situáciu vo svoj prospech? nakoniec budeš ty tá zlá a potom sa nečuduj, že ťa nabudúce "náhodou" zhodí dole schodmi a ty si dolámeš obe nohy.

bodocka

no necitala som celu diskusiu vsimla som si akesi nezhody..no a ty mas ten pocit ze to spravila naschval? lebo uz LEN TO, ZE V TME SI NIEKTO VEZME NOZ!!! ved to je úplna kravina... to ako niekto moze?! v tme... no ale takze bola opita? hm opity neopity ale potom nema zabrany... este dobre ze ti fakt oci nevypichla...