kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

Beatkai

Z tohto mi vychádza len jedno.
Keď sem niekto napíše, že má cukrovku alebo rakovinu, predtym ako mu odpíšete, vyžiadajte si jeho lekársku správu!

Ak by ste bola v pohode pani B., nemáte potrebu sa takto hádať. Niči to len a len vaše zdravie. Keď máte nejaký problém a ešte dokonca trúfalo tvrdíte, že ja ho používam, prosím zaregistrujte sa. Vyhnete sa zbytočným problémom.

Ja som nikdy pod iným menom nevystupovala. Fakt neviem, čo si tu mám o tomto všetko myslieť.

Beatkai

luxino aké moje posledné príspevky? v živote som sem nenapísala po iným nickom. vy ste tu normálne alebo tu naozaj niekto trpí shizofréniou. Je mi jasné, že niekto tu má veľký problém.
Ja si ten sboj vyriešim, možno som pochybila, ale tu mi to zaváňa niečím horším.
Dala som túto diskusiu prečítať bratovi, no a povedal, že už radšej nikde nemám písať, pretože ľudia z vás ešte urobia blázna.

Beatkai

Tak toto je tu čisté psycho. To som si teda nemyslela, že to takto skončí. Ty si chorá B., ja som obedovala a potom som kukala telku, to s kým tu ja mám dočinenia.
Bože a že toto je fórum zdravie.sk Malo by sa nazývať inak.

bettyB

tvoje sukromie, kolko mas deti , ci rokov ma akosi nazaujimaju, prepac.
tak fajn,dajme tomu, ze nie si B, tak mi prosim odpovedz, ci si videla B, jej jazvu, ci lekarsku spravu? alebo na zaklade coho jej veris? na zaklade pismenok? to ty si smiesna!

anonymkaa

...a čo do nej rýpete vôbec všetky???veď toto fórum je na to,aby sa ľudia zdôverili,ak majú nejaký problém...aj ja,keď ma trápili dosť vážne veci,tak som to sem napísala a nikto ma neodsudzoval...ale tak nájdu sa aj brzdy ako vy

anonymkaa

Nie,nie som Beatka,mýliš sa Bety...možno práve tak ako sa mýliš aj v tom,že jej neveríš...teda viem to určite,pretože ja som vydatá žena,mám dve malé deti a 30 rokov na krku...takže nie:-)...fakt nie som Beatka...podľa teba všetci,čo sem píšu a nesúhlasia s tvojím názorom sú Beatky?:-) si smiešna

zuha

beatkai, neiem co si chcela povedat tym, ze vsetci v rodine maju VS? a? co ako teraz... za to su lepsi, mudrejsi? sa zobud dievca zlate

bettyB

ty si ju videla? jej jazvu? lekarsku spravu? alebo, ze je kocka? ja teda nie, tak neverim!
a vobec, myslim si, ze si to uz pises Beatkai sama, len sa skryvas za iny nick. no je mi to v podstate jedno. nema vyznam sa tu bavit s deckami zo slusnej rodiny, ktore chodia chlastat na chatu.

anonymkaa

Beta ty si nejaká múdra,čítala som celú debatu,ale je mi s teba pomaly zle.Ja Beatke verím.Kľudne to mohla urobiť tá kamoška,ak jej závidí a ak mala ešte aj vypité.Existujú všelijaké závistlivé ženy-dievčatá,ktoré nie sú také kočky ako ich kamošky....a aj z jej slov som vycítila,že je to naozaj pravda a trápi ju to.Ty nepozeraj len na vašu nemocnicu,by si sa čudovala,aké sú niektoré nemocnice nezodpovedné - česť výnimkám.

babenka1

namiesto toho, aby tu Beatka vypisovala takéto príspevky tak by mala isť na políciu. ja si nemyslím, že by si to vymyslela, ale zdá sa mi, akoby to ani nechcela riešiť. A to sa mi zdá strašne detinské.