Zihlava na tvar..

Príspevok v téme: Zihlava na tvar..
mirka555

baby citala som tu zihlavu na vlasy ako to pomaha tak som s tym zacala a mozem povedat ze vlasy zhustli a uz sa mi vobec nerozstiepuju konceky:-) a vzdy si ten odvar nalejem do umyvadla,naklonim sa a oplachnem a raz ma napadlo ze co s tym odvarom v tom umyvadle, tak som si tym oplachla tvar...jden krat,neskor druhy krat a tak to slo vzdy ked som si umyvala vlasy zihlavou...na mojej pleti nieje ani jedna vyrazka a cervene flaky zmizli!!:-) je to naozaj zazrak :-)...odporucam

cajik

Inak o pleti- ja som sama na sebe zistila,ze co mi pomaha a skodi,je strava. Akonahle jem vela bielej muky,cukru,mastne,vyprazane,cokoladu,salamy,sunky
tak sa vyhadzem.. Takze precistovat,precistovat a precistovat :)

mirka555

no to je uz na tebe ci najskor na plet alebo na vlasy to pouzijes. na pleti som to zbadala hned 2 krat a na vlasoch tak po 3 az 4 umyti. ale zas treba brat fakt, ze kazdej zene ta zihlava pomoze inak:-) inak ako vravis, tvar nebola az taka zla,obcas sa vyhodila nejaka vyrazka ale mala som strasne celo a lica. mala som tam take cervene bodky alebo flaky neviem ako to mam nazvat:D inak ja uz sa dosst dlho sa venujem kozmetike cize keby bol nejaky problem alebo poradit tak kludne piste na pokec.sk moj nick je Mirka-555 :-)

winki

neviem ci je to pravda ale ja som citala ze len cerstva zihlava sa ma varit ked mas susenu tak ju staci vyluhovat normalne ako caj.

babatko123

ahoj a po akom case si videla vysledky na pleti a aj vlasoch?a to najprv si tym umyjes tvar a potom az vlasy?a predpokladam ze ani predtym si nemala nejaku strasnu plet alebo je to az taky zazrak?to by bolo super :)) dik za odpoved

mirka555

no chodim si ku babke na zahradu trhat:-) vysusim ju, no a potom ju dam do hrnca s vodou necham 10min varit a potom ju zlejem do umyvadla(samozrejme bez listkov,-iba ten odvar), pockam kym vychladne no a potom sa predklonim a vlasy namacam. ale vecsinou aj premasirujem tu pokozku hlavy, aby sa to lepsie vstrebalo:-)