Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake hry,hračky a aktivity pre 3r dieta

ursunka

Ak máte záhradu, tak je veľa možností. My máme pieskovisko a hojdačku :) pieskovisko je ideálne v tomto veku a je lepšie mať vlasné doma. Na takéto veci je super stránka garden-life.sk

ipsik

Ja si myslim ze to netreba prehanat. V pripade trojrocneho dietata je podstatne aby vedelo povedat slovo Ja. Ja som mal rozne hracky, motorky, zeny, ale zostal som pri klasike, ano, hram sa s formickam i na pieskovisku. Ano, nizke IQ, menej je viac, ide sa dalej.

Lenka999

Určite odporúčam bicykel. Je to ideálny vek a bicyklovanie je aj veľmi zdravé, len odporúčam kúpiť niečo kvalitnejšie a v predajni, ktorá je špecializovaná, aby ste kúpili správnu veľkosť

Petruska68

Ahoj. Ak máte záhradu, odporúčam kúpiť pieskovisko alebo trampolínu, budete ho mať stále na očiach a zaručene sa zabaví :)

nina32

Ahoj, my sme nedávno kupovali bicykel a syn na ňom behá aj hodiny. Odporúčam ale kúpiť nejaký odlahčený a radšej investovať trošku viac za kvalitu. Pre inšpiráciu, my máme tento www.cyklospeciality.sk nemá ani 6kg :)

gastanko2016

môj syn sa tiež v pohode prehrá sám so sebou a nenútim ho do niečoho na čo nemá chuť. Keď chce kresliť, tak kreslíme, ale to vydrží len krátko. Super je už len to, že nepotrebuje neustále niekoho kto by ho zabával. Má fantáziu a vie sa prehrať aj sám.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake hry,hračky a aktivity pre 3r dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk