Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake hry,hračky a aktivity pre 3r dieta

emilia55

Tak sa pridám aj ja, my sme malému kupovali na 3. narodeniny mimo iného aj pero k tabletu na rôzne aktivity, naučí sa pri tom aj základy angličtiny a precvičí matematiku a písanie :) veľmi dobrá vec volá sa to tuším Magicpen

ursunka

Ak máte záhradu, tak je veľa možností. My máme pieskovisko a hojdačku :) pieskovisko je ideálne v tomto veku a je lepšie mať vlasné doma. Na takéto veci je super stránka garden-life.sk

ipsik

Ja si myslim ze to netreba prehanat. V pripade trojrocneho dietata je podstatne aby vedelo povedat slovo Ja. Ja som mal rozne hracky, motorky, zeny, ale zostal som pri klasike, ano, hram sa s formickam i na pieskovisku. Ano, nizke IQ, menej je viac, ide sa dalej.

Lenka999

Určite odporúčam bicykel. Je to ideálny vek a bicyklovanie je aj veľmi zdravé, len odporúčam kúpiť niečo kvalitnejšie a v predajni, ktorá je špecializovaná, aby ste kúpili správnu veľkosť

Petruska68

Ahoj. Ak máte záhradu, odporúčam kúpiť pieskovisko alebo trampolínu, budete ho mať stále na očiach a zaručene sa zabaví :)

nina32

Ahoj, my sme nedávno kupovali bicykel a syn na ňom behá aj hodiny. Odporúčam ale kúpiť nejaký odlahčený a radšej investovať trošku viac za kvalitu. Pre inšpiráciu, my máme tento www.cyklospeciality.sk nemá ani 6kg :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.