Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozna lekarka,homeopatia

Príspevok v téme: kozna lekarka,homeopatia
babatko123

ahojte chystam sa ku koznej s mojim akne tak sa chcem opytat ze co by som od nej mala vsetko chciet, ake testy mi ma spravit.aby som vedela ci ma aj berie vazne a nie ze len mi predpise prvu vec co jej napadne a vykasle sa na mna.ake mate skusenosti s tymito lekarmi?naozaj vam ich liecba pomohla?a este by som sa chcela spytat ci niekto riesil akne aj u homeopata a ako to dopadlo.lebo uz som bola s jednym problemom u homeopata vtedy som bola naozaj uz zufala a o dva tyzdne sa moj problem stratil a uz 3 mesiace mam pokoj.ale tvrdil ze mi ta liecba pomoze na akne ale s tym sa nejako sekol :D ze ci by som tam mala zajst znova.prepacte ze je toho tak vela :) diky za odpovede:)

niceskin4eve

kozni lekari maju vsetci zmluvy z roznymi firmamy, na zaklade toho predpisuju lieky, ktore ti na chvlu akne zmiernia, ale nevyliecia, aj tak je to vsetko len chemia. Ja som napisala do poradne homeopatia, popisala somjej problemy vsetky, a zistila som ze vsetko to zo sebov suvisi: akne, moje caste nadchy, atd. predpisala mi homeopatikum silicea15ch akne sa mi najskor mierne zhorsilo, ale teraz je to uz lepsie, a imunitu mam uz uplne v poriadku, a plet snad postupne zlepsi. ako kozmetiku sa snazim pouzivat len tu pre babetka, ta ti nepodrazdi plet, je najsetrnejsia, aj najlacnejsia.

zuzic

no mne kozna nikdy nepomohla len hadala vselijake lieky ktore nepomohli alebo niektore som aj odmietla lebo mali tolki vaznych neziaducich ucinkov...jednoducho uz jej neverim, u nej je to tak kto plati...planujem ju zmenit ale ani od inej vela necakam...

mnamka257

kozna ti pravdepodobne nebude robit testy hned pri prvej navsteve.najprv ti nieco predpise a povie ze ked ti to do urcitej doby nepomoze mas sa prist ukazat a da ti nieco ine.pokial by su ale vyslovene poziadala aby ti spravila nejake testa mozno by ti ich spravila.mne napriklad jedna kozna vobec nepomohla, tak som isla k inej a da mi pomohla.takze musis skusat.skus sa napriklad popytat svojich znamych s ktorou koznou maju dobre skusenosti.a co sa tyka toho homeopata, to ti neviem poradit, pretoze ja homeopatika neuznavam-ale ved je to na kazdom z nas, takze ta nechcem nijako ovplyvnovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozna lekarka,homeopatia - Fórum - ZDRAVIE.sk