Kurz sanitára.

Príspevok v téme: Kurz sanitára.
Lola11

Ahojte chcela by som si robiť dialkovo kurz sanitárky. Mal by to byť jeden rok.
Chcem sa spýtať ak už máte takýto kurz za sebou, ako to vlastne prebieha. Treba mať aj nejaké hodiny, alebo môžem sama študovať doma a potom sa už len na skúške ukázať? Je to tak možné? A je to aj náročné?Díky.

majercik

chcem sa vas opitat blisie informavie o kurze sanitar mal by som zaujem o tento kurz nakolko uz dlksi cas si chcem urobit tento kurz len nemal som nikde moznost dakujem majercik

[zruseny12]

a len tak mimochodom,bola som jednou nohou v hrobe ak by si nevedela...a mozem ti napisat s kludnym svedomim,ze okrem lekarov a par ludi...som sa hlavne svojpomocne s toho zacala dostavat,takze nie som az taka nerozvazna a neviem,co pisem atd.
takze nie len ten,co ma vystudovanu nejaku zdravotnu je ten nejmudrejsi...
aj ludia bez zdravotnej toho mozu vela vediet...nemyslis...?

[zruseny12]

DELPHIA
tak zasa ma nechytaj za slova,lebo jasne,ze viem,ze by som tam nemohla robit,co sa mi zachce...ale tak urcite mi das za pravdu,ze by prisla rec aj na taku temu,keby som tam pracovala,lebo viem velmi dobre,ze by to tak bolo,mam vela skusenosti,ze kde idem davam sa s ludmi do reci a ludia so mnou...a niekedy sa preberie vsetko...takze,zasa nechytajte ma az tak za slovo...
ale ak niekto chce najst chyby na niekom tak si ju stale najde,ze?/nic v zlom,ale nie som az taka naiva,aby som nevedela ako to chodi/
uz v cakarni u lekara sa ludia radia o vselicom,ked maju problemi...tazke nie,je to pravda,ze by nemuseli dat na ineho len na odbornika.../a to teraz nemyslim,na seba,ale vseobecne/
aby zasa si ma nechytila za slovo...

delphia

dve desatrocia mam odrobene v zdravotnictve u lozka ako sestra, a mozem potvrdit,ze lekari v ramci terapeutickych postupov sa neradia ani len so setrami a nieto este so sanitarkou. a mimochodom, ak mas na mysli, ze by si poza chrbtom radila pacientom, tak logicky- na cie rady by dali? na rady odborneho personalu, alebo na radu pomocneho personalu?

[zruseny12]

...behas s temi na temu,ako drbna od dveri k dveram ked nacuva a potom robi pletky...
a potom ides pisat o urovni niekoho...

[zruseny12]

:0)))))))))))))))))
tak na toto musim reagovat,lebo si uplne mimo,co tu pises za bludy o zamestnavatel.co ma prepustil...ty asi nevies realne uvazovat a hlavne poriadne citat...sa prebud...
ty mas teda uroven,len co je pravda...
**JOLANA**:0))))))

**jolanka**

je to verejne forum ak sa nemylim.
este akymi osocovaniami mienis prezentovat svoju uroven?

hm...je jednoduche na zaklade tvojich reakcii pochopit tvojho zamestnavatela, ze ta pustil k vode. ale pochopitelne to ON je na vine a ty si len uboha bezbranna zamestnankyna v jeho rukach a obrovska a nepochopena obet.

no nestracam tu s tebou dalej svoj cas. zdravim vsetkych triezvo a realne uvazujucich ludi tohto fora.
jedna cau :))