prečo už nemám taký zaujem?

Príspevok v téme: prečo už nemám taký zaujem?
miladka11

Zdravím vás, mám priatela, ktorého veľmi ľúbim a sme spolu niečo vyše 1,5 roka.Ale ja na sebe pozorujem,že akosi stracam chut, čo sa tyka našho intimneho života. On by sa najradšej maznal a polihoval so mnou v posteli večer každý deň.A mne by stačilo možno tak raz, alebo dvakrat do tyždna, som nejak divna alebo čo? Ja ho mám veľmi rada a nechcem ho opustit,ale čo mám teda robit?

miladka11

karioll
určite to len o sexe nie je, lebo k nemu ešte vlastne nedošlo a on to rešpektuje,takže kvoli nemu so mnou nie je,aj ked možno v inych vzťahoch to tak funguje.
Ale ja by som to na pubertu nehádzala a ku kralikovi sa neprirovnavala, ja nie som z tych, čo vhupnu do vzťahu a rovno aj do postele. Je síce pravda, že z minuleho vzťahu nemam zrovna najlepšie spomienky, ale myslím,že s nimi som sa už vyrovnala.

karioll

to nie je vec obdobia.ved ludia na uvod vztahu su ako kralici,stale a stale
no a po case sa situacia"ukludni"a mate normalny pohlavny zivot.nikto sa predsa nemiluje kazdu noc,kazdy den,cely rok.
no a potom je otazka intenzity,co je akurat.niekto 5x za den,niekto raz za mesiac...ide o to,aby to vyhovovalo obidvom partnerom
a zivot a vztah nie je predsa iba o sexe,aj ked su to nejaki pubertaci myslia.
ina stranka veci je,ci nemas nejaky psychicky problem,ktory by ti znizoval chut na sex,alebo ci nemas nejaky hormonalny problem.a vela zavisi od toho tvojho frajera ako sa k tomu stavia,a ci vas vztah je zalozeny aj na niecom inom ako na sexe

miladka11

salatka ale náš je podla mna uplne v poriadku a super,naplna ma a nechcem ho nechať, len ked už nemávam takú chut ako kedysi,sex sme ešte nemali, a on to toleruje a čaká, kým budem pripravená...Ale ja často nemam chut ani na to maznanie....

salatka

tak to potom nie je normalne.. ked trva tak dlho toto obdobie. mozno ta uz nenaplna ten vztah alebo sex s nim ...