ak mate problemy tak rada pomozem

juicy

ahoj ja mam velky problem s vlasmi,sice mi ich kazdy chvali,ake mam dlhe a tak,ale vyzadduju maximalnu straostlivost. po Umyti su kucerave,ale inak ich mam take vlnite,rozstiepene,krepovite...nevyzeraju rovnomerne,,,pri korienkoch su viac splastnute ako pri koncekoch a v strede kde je ten objem max.....ofinu nemozem nosit,pri mojich vlasoch mi nevidrzi v nejakom stabilnom stave,a prostriedky na vlasy mi skodia,ako su gely atak...

co mam robit??ako im dodat vyzivu( ja pouzivam kuru od nivea pre poskodene vlasy s olejom a gliss kur,ale nevidiet moc rozdiel)??a do akeho stavu ich mam dat???
no neviem ci mi budes moct poradit....

milovna

mirka 555.prosim mozes mi poradit nieco na vlasy?strasne sa mi stiepia,vypadavaju.kupila som si so zihlavy vytazky na vlasy a pomaha to ale strasne sa mi zacali lamat,takze porad na lamave vlasy niecp a ak vies o nejakom prostriedku na urychlenie rastu vlasov tak to by bolo este super:-) dik

bejbyvi

ja mam problem s akne.. ale s takou lahsou formou... ale s tym asi nebudes vediet pomoct.. a chcela by som sa spytat..mam dlhe vlasy...co mam robit aby boli co najzdravsie vratane koncekov...zdrave=lesk