aký make up ANFINITONE,RIMEL- Renew & Lift Foundation,ORIFLAME????

Cheeky3

RIMMEL RENEW AND LIFT mam teraz, asle nie som s nim velmi spokojna....je strasne riedky a mastny=/....aj ked naozaj vyhladzuje plet, tak to nie je prave make up s ktorym by som bola spokojna....aj ked v otazke boli ine Make Up-y tak ja zostávam verna pre mna najlepsiemu Make up-u MAYBELLINE SUPERSTAY SILKY =)))...Aaa AFFINITONE som nemala, tak neviem vam povedat =P

ketinka

no jo,len ja mam vždy problem s tými odtienmi....
Nika22- aký odtien použivas ten Rimel???
Ja mám plet taku strednu nie moc snedu,ani bledu...

shockin

renew & lift je hrozny, velmi mastny,strasny..z tych co si vymenovala,je affinitone jednoznacne najlepsi,ak nemas velmi problematicku plet

lolarocks

Ja mám AFFINITONE,takmer najbledší odtieň,ale otieňov máš v ponuke veľa .. je výborný,používam ho už vyše roka.

nika22

Ja mam Renew and Lift od Rimmelu :) A som s nim spokojna lebo krasne vyhladi a vypne pokozku a ani sa z neho nesupe...akurat nema velmi zamtnujuci ucinok cize ked mas mastnu plet tak ho treba prepudrovat..a takisto ma dobry kryci efekt a pekne vonia :)odporucam :)

anjelik9

ja mam len ten afiniton a v pohode kryje a ja ho mam preto lebo maju aj strašne bledučky odtien a to ja potrebujem ale to tak na zimu teraz mi je bleeedy =)