bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

tonka33

Moj brat mal bradavicu na ruke ked bol mensi a ja som vycitala v knihe liecive rastliny, ze treba bradavice potriet raz za den pupavovym mliekom zo stopky. Bradavica sa bude menit na ciernu a potom nebudete vediet, ani kedy odpadne.Je to na 100% overene.Uz neviem za kolko dni mu to zmizlo, ale zmizlo.Verte mi.No, vtedy bola jar a chodili sme casto von, takze mal k dispozicii vela pupav.S pozdravom Tonka.

zdena

kupte si v lékárně DUO-FILM, každý večer dávejte na bradavice podle návodu a jistě se ztratí, mé dceři zmizela bradavice za 12 dní a už nemá žádnou.

jenn

Bradavice som mala niekolko rokov.Bolo ich vela (na rukach). Raz som si potrela mliekom z PÚPAVY a oni mi o 1-2 dni na to ZMIZLI!!! Doteraz ich nemam. Skuste pouzit pupavove mlieko alebo este aj Lastovičník. Ked nepomoze, chodte k lekarovi!:)

Evka

ahoj, aj ja som mala podobny problem, dusik nepomohol, ale taky vtipny babsky recept ano - platok cibule nechas na noc ponoreny v octe, na druhy den prilozis na postihnute miesto, na to platok slaniny, previazes nejakym igelitom a obvazom a nechas par dni posobit. Mala som tak 11 a aj si pamatam, dost to bolelo a stipalo, ale odvtedy sa mi nic podobne neobjavilo, takze fakt odporucam.Pekny den...

Radeno

Ja som ich mal roky, a pomohol mi tekuty dusik a hlavne doma siliciova mast. Ale musi byt tak 40percentna! Ta vypali pokozku a to je dobre proti bradaviciam napriek tomu to nepali ako dusik!

soffia8

ahoj neviem ci masestetenproblemsbradavicoualeasitake niecopodbne sommala aj ja:o) a teraz to uz je v pohode bola som stymukoznej lekarky a vypalila mi to trosku to bolelo ale bradavica za taky mesiac alebo moznoaj skorej zmyzla vypalovala mitodva kratmale teraz som rada ze s tym problem uz nemam takze ak xces tak minapis ale urcite zajdiza koznoulekarkou ahoj

zuz

takisto doporucujem zajst k lekarovi, ak by si chcela kontakt na dobru koznu lekarku, napis mail a poslem ti ho.
no ja mam tiez problem s takymi malinkymi bradavickami, u nas v rodine sa to dedi, takze s tym vela nenarobim. ale chcela by som sa spytat ci nepoznate nejaky "babsky" liek/caj/hocico na zmiernenie.

sophia

Odporucim ti navstivit lekara.Ja som mala tiez nieco podobne vyoperovali mi to a teraz je to uplne v pohode. Zostala mi uplne malicka jazvicka, skoro ju ani nevidno. Takze nemusis sa bat, a navstiv lekara :) vela sil ti prajem

Doky

No,ja mam troska skusenosti s bradavicami.Odporucam ihned navstivit lekara,kozneho.Zrejme sa jedna len o fibrom,ktory sa tvori na miestach kde je zvysene drazdenie,napr.aj na krku-retiazky,nervoznejsi sa tam casto skrabu,takze koza je drazdena a utvori sa taky stopkaty utvar,farba od hnedej az po ciernu.Treba to dat odstranit.Robi sa to tekutym dusikom,alebo elektrokauterom.Ale ak sa jedna o utvar,ktory vyrastol z materskeho znamienka,moze sa jednat aj o nieco vaznejsie,preto okamzite navstivte lekara.