darcek k 18 narodeninam- co ste dostali alebo co ste kupili k 18?

leusa009

rozhodne zazitok na to sa nezabuda :) my sme vymysleli jazdu na ferrari s adrop.sk a splnilo to ucel ;) brasko bol nadseny

Burgundy

Hodinky rozhodne nie!! Prinasa to smolu!!
Odporúčam:
a.,podľa cenníka(máte určitý rozpočet?)
b.,podľa záľub(čo rád robí vo voľnom čase?...atď)
c.,podľa nutnosti/využitie(bude to využívať?)
d.,spokojnosť..predošlé skúsenosti(tento a hentamten darcek ho veľmi potešil,skúsim to znova..niečo pozmením,však je uz dospelý :)..)

Nech je to určite niečo,načo si bude pamätať aj v starobe..nič prehnané..ale ani malé..
Ak mu vystrojíte krásnu oslavu a bude tam mat všetkých a každého koho má rád..niet krajšieho darčeku na 18. :)

Kikusha117

Ja som toho podostavala fakt vela, hlavne rodicia sa cinili :) Ale ak zhanas darcek odporucam popozerat na darcekpre.sk venuju sa tam tipom na darceky

bodocka

no tak k 18 mi moj chlapec so sestrou napiekli tortu:) ked som to videla skoro som odpadla... boli to kraasne narodky a potom som dostala okrem ineho aj moje prve vino:) sice nepijem alkohol ale tomuto som sa potesila..pripadalao mi to, ze ma povazuju za akoby dospelu, ze vedia ze sa neopijem a bolo to take elegantne akoby:)

ofinka

ja som dostala k 18-tke auto. ziadne BMW, bolo to pred 18 rokmi. moj otec si kupil nove a mne daroval svoje ojazdene, na ktorom som sa naucila perfektne jazdit. boli to najkrajsie roky :DD