Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vierovyznanie,národnosť..

emca

ja sa o to velmi zaujimam, ale samozrejme nesudim podla toho. totiz..zaujima ma pozorovat, ako sa na iste zivotne temy pozeraju ludia inej narodnosti a vierovyznania.

ALLISSON

Áno mňa v istej miere zaujíma vierovyznanie človeka,pretože si myslím,že charakter a aj správanie uvplyvňuje jeho viera.Jasné,že hneď neodsúdim človeka za to aké náboženstvo vyznáva,ale ak jeho správanie prekročí určité hranice držím si od toho človeka velikánsky odstup.
Čo sa týka národnosti v podstate je to také isté ako s vierovyznaním.

sway

Mna to zaujima,lebo nabozenstvo dost ovplivnuje spravanie sa cloveka.Ak by ma vsak netahal na "ich" stranu asi by som to vedela prekusnut.Narodnost?S urcitymi narodmi sa jednoznacne nezaplietam pre mnohe dovody.

[zruseny12]

...ale v zivote to tak chodi ***KED NEODSUDITE VY ICH,ODSUDIA ONI VAS***
ked sa doba zmenila,zmenili sa aj ONI...
mna ONI odsudili za to,ze som sa rozviedla a zacali na mna pozerat cez prsty...atd.
...ale netrvalo velmi dlho,preslo par rokov a ***ICH DCERA ROZBILA MANZELSTVO A ASI VIAC AKO TROM DETOM ZOBRALA OTCA
ODSTAHOVALI SA DO INEHO KRAJA,ON VOSIEL KU NIM DO KOMUNITY A VESELO SI ZIJU DALEJ...A VOBEC IM NEZALAZI NA TOM,CO SPOSOBILI***
TAKZE NETREBA POSUDZOVAT PODLA TOHO CI JE NIEKTO KRESTAN,INA NARODNOST ATD.
STALE ZALEZI LEN NA ***CHARAKTERE CLOVEKA***NA NICOM INOM,A AKO SA TEN CLOVEK CHOVA...

[zruseny12]

...ja sa nikdy na to nepytam,nie je to pre mna podstatne-dolezite,pre mna je podstatne ako sa ku mne ten clovek chova-aky ma charakter...
uz pred mnoho rokmi som sa spoznala z rodinou jehovistov/v tej dobe ich kazdy odsudzoval/ja som sa s nimi spoznala a kamaratili sme sa dlho...bez toho aby som vedela,co su zac...
ked som sa to dozvedela,aj tak som ich neoodsudila,lebo kazdy nech je cim je...je to len jeho osobna vec...

wewerica29

nezaujímam sa o to

ja sama nie som veriaca, takže nepotrebujem vedieť, kto je akého vierovyznanania ...a okrem toho pochádzam z južného Slovenska a veľa mojich kamarátov a známych má maďarskú národnosť, takže aj to považujem za úplne nepodstatné

sú aj dôležitejšie veci - záľuby, obľúbené filmy, knihy, hudba, atď, to ako sa správa, či je dobrý človek

vierovyznanie a národnosť sú každého osobná vec a podľa toho človeka nemožno súdiť

alzbee

Tak neskor urcite dojde tema aj nato, ale nie je to hned prve, co sa pytam :-)) teda pri mojej spoluziacke som sa to hned spytala, pretoze bolo na jej prizvuku pocut, ze nie je odtialto...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vierovyznanie,národnosť.. - Fórum - ZDRAVIE.sk