Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jeho ex - prosim vyjadrite sa.

Príspevok v téme: jeho ex - prosim vyjadrite sa.
ederka

Ahojte,

mam taky nejaky asi vnutorny problem. Nikdy predtym sa mi to nestalo. Mala som uz nejake vaznejsie vztahy, ale teraz mam chalana vyse pol roka sme spolu a postupne nejako vychadzaju veci na porvch z jeho minulosti. On je fotograf foti fotky a akosi v pocitaci minule ked sme si pozerali fotky natrafili sme aj na fotky jeho byvalych mileniek. Niektore fotky boli fotene u neho doma, na pohovke kde spoli spime, polonahe a pod....a tak nejako mi to lezie na mozog, ked u neho sme, ze hmm aj s tou to tu bol...a nemozem sa zbavit tohoto pocitu. prosim poradte mi nech neziarlim na jeho minulost....ved kazdy nejaku mame.

sway

ederka ja som z tej temy "moja byvala"..ak to chces rozoberat mozes aj u nas..Inak co sa tyka toho,ze tam ma fotky,je to logicke,ked je fotograf,ale je zle,ze su to jeho byvale milenky.Ja som tiez nasla kadejake fotky a videjka byvalej mojho priatela a dostal nakazane to vymazat alebo to niekam odpratat,lebo ten komp aj ja pouzivam.Inak to bolo este v tej faze ziarlivosti a zamilovanosti,teraz by mi to uz asi tolko nevadilo:-)Tak sa s tym bud zmier alebo ked ti to neda,tak to pories,ziadna ina moznost nie je:-)

hladajtam

je tu jedna tema,vola sa "JEHO BYVALA".sU TAM BABY,KTORE SI PISU ASI VSETKO.SEM TAM TAM NAKUKNEM A VIDNO,ZE SU UZ KAMOSKY.NAPIS IM A ONI TI PORADIA

tititi

podla mna si aj chorobne ziarliva a to nerobi dobrotu vasmu vztahu. teda ziadnemu vztahu. z halvy si to zrejme nevyhodis, tak to ber tak, ze je to jeho zamestnanie, tie zeny su len produkt, ako u pekara chlieb.

ederka

Praveze vobec nechcem pocut, ze som chuderka, cosi....ja viem, ze je to moja chyba, ze ja robim z komara somara a , ze ma vlastne trapi vec ktora nema zmysel...ja by som to len rada nejako vyhodila z hlavy....

tititi

ederka, pises, ze je fotograf. tak v com je teda problem? v jeho praci? podla mna v tebe! a co tu vlastne chces pocut? ze si chuderka? no neuraz sa, ale asi si chuderka.
co ma potom povedat manzelka gynekologa? haaa?

ederka

Mmmnt mmnt, vy ste ma zle pochopili....to neboli take fotky ale umelecke...a neukazal mi ich akoze pozri...ale mal tam album, ktory v kuse preskakoval a mna to zaujimalo a hustila som do neho tolko, az mi to musel ukazat. Pomozte mi radsej ako sa zbavit toho blbeho pocitu...nechcem si rozbit vztah blbymi myslienkami. ako na to?

babenka1

vidíš, to je dobrá posnamka to ma nenapadlo
predstav si, že ťa ukazuje po rozchode svojej ďalšej holke ako ležíš na posteli v spodnom prádle :(

swistica

aspon vies ze sa nemas nechat fotit, lebo on po rozchode fotky nemaze ale nechava si ich, a nikdy nevies ako to moze byt zneuzite

babenka1

no podľa mňa on urobil chybu, že ti vôbec tie fotky ukazoval a hlavne také súkromné

minulosť má zostať minulosť a netreba sa v nej hrabať

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jeho ex - prosim vyjadrite sa. - Fórum - ZDRAVIE.sk