ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Predlžovanie vlasov keratínom

Príspevok v téme: Predlžovanie vlasov keratínom
sylviaa
Detaily

Co hovorite na ``PREDLŽOVANIE VLASOV KERATÍNOM``?
Mate s tym skusenosti? Chcem si to dat urobit. Viem ze to je draha zalezitost (15000-20000sk)...
Taktiez ma zaujima kolko sa doplaca pri doplnovani, pripadne prerabani po odrasteni vlasov?
dakujem
a ak poznate dobru kadernicku v BA, budem vdacna...

Katka 23
Detaily

No uvidíš ale ja by somsi tam vlasy predlžiť nedala nebudem ta ale odhovarať to nema zmysel ved sama potom uvidíš.

Katka 23
Detaily

Ja keratínom nikdy viac 2 mesiace ma hlava bolela a potom ako mi to dali po 5 mesiacoch dole mi vlassy doslova vytrhali lebo je to lepidlo a leppidlo neodlepíš bez poškodenia.Chvala bohu som našla inu metodu a to trubičkova metoda vlasy mi rastu a po odpojeni žiadne vytrhnute vlasy už som bola 4 krát na prepojení pre mna číslo 1 v ppredlžovanáí vlasom mam krásne lahunke panenske vlasy vobec necítim to že mam vlasy predlžene.JE tam ale 1 nevyhoda to že kazde 2-3mesiace sa chodí na prepojenie ale mne to vobec problem nerobí hlavne aby som mala vlastne vlasy v poriadku takže pre mna aj tak čislo 1.

deniskaaaa
Detaily

Ahojte, chcela by som sa opytat ci nepoznate nejaky dobry salon na predlzovanie vlasov v Žiline. Mam zaujem len o predlzovanie šitim alebo paskou. Co z toho odporucate? A nemate nahodou niektora predlzene vlasy v salone yesvisage v BA? Ak ano, ste spokojna a aka je cena? Dakujem, Deni :)

lilabmw
Detaily

dady

ja by som povedala microring alebo eurolocky kreatin urcite nie aj ked je mozne ze sa to da teraz uz aj trosku setrnejsie ale ja nemam dobru skusenosti s keratinom nakolko potom po odpajani mi polka vlasov odpadla a teraz mam na hlave polovicu vlasov co predtym.Eurolocky som mala tiez uz a tam som nemala pocit zeby mi to nejako znicilo ani nic ale takm ala som ich len mesiac takze urcite skor eurolocky.

aninevlasy
Detaily

Adoree, vidim ze si tu!!! potrebujem curly vlasy uplne afro... vies mi predat cca 30gr. dlzka do 40cm

Anna Boskova
na FB predlzovanie vlasov aj na splatky,

dady
Detaily

Ahojte, všetky zainteresované, skúsené, spokojné i sklamané... Chcem sa opýtať, akú metódu predĺženia vlasov by ste odporučili teraz v roku 2012, keď už sa nepozná len keratín... Či je ten keratín fakt aj po rokoch najlepší, či sú vhodnejšie metódy /silikón, mikrorings.../ zaujímajú ma hlavne názory SKÚSENÝCH - teda tie čo si to aj "odžili" na vlastnej hlave... Prosím napíšte mi niekto, veľmi veľmi veľmi pekne Ďakujem za každú vetičku!

aninevlasy
Detaily

Andore suhlasim... stretla som sa s pripadom kde kocka ponuka vlasy za 300e. napoji vedome zle vlasy a rata s reklamaciou. Reklamaciu si uplatni asi kazda 2zakaznicka. Cize s 10-5 co je 1500eur. Reklamaciu vybavi tykto.... poziada o cislo uctu zakaznicky,na ucet jej posle polovicu cize 150eur... druhu polovicu si uctuje za pracu... Na oko fer jednanie...No ak sa zmienite otom ze ziadate aj odpojit tie jej vlasy odbije vas ze nema volny termin.. vy bud cakate a rozmotavate guzle alebo pojdete k inej kadernicke kde cvaknete dalsie kilo...
V strate ste vzdy 250eur...ona je vsak nenapadnutelna nakolko je ochotna reklamaciu rychlo vybavit.
Lacne maso psy zeru... a nie vsetko drahé je dobré...

Anna

welwinka
Detaily

Ja som mala predlžene vlasy keratinom a ešte aj sposobom clip-in. Vyzeralo to krasne ale nikto nepozera už na dôsledky ake su z toho ... nadmerne mi začali vypadavať vlasy ... pretože tie predlžene vlasy oslabuju vaše korienky.Teraz by som si to už nikdy nedala zničilo mi to moje pekne vlasy čo som niekedy mala.

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.