FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Predlžovanie vlasov keratínom

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Predlžovanie vlasov keratínom" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    sylviaa02.01.07 20:33??.??.209.92

Co hovorite na ``PREDLŽOVANIE VLASOV KERATÍNOM``?

Mate s tym skusenosti? Chcem si to dat urobit. Viem ze to je draha zalezitost (15000-20000sk)...

Taktiez ma zaujima kolko sa doplaca pri doplnovani, pripadne prerabani po odrasteni vlasov?

dakujem

a ak poznate dobru kadernicku v BA, budem vdacna...

• tigris05.02.13 22:34??.??.37.176

Ahojte,ja predavam zive ludske vlasy clip in American style.Dlzka 35cm.Pouzivala som ich asi 3krat.Su nefarbene.Ale mozte natacat,zehlit,farbit atd.Kupene boli za vyse 200eura.Teraz ich predavam za 110 plus dohoda.Tak keby niekto piste na mail: tigris@szm.sk - Odkaz odstránený -

• deniskaaaa14.01.13 20:42??.??.113.209

Ahojte, chcela by som sa opytat ci nepoznate nejaky dobry salon na predlzovanie vlasov v Žiline. Mam zaujem len o predlzovanie šitim alebo paskou. Co z toho odporucate? A nemate nahodou niektora predlzene vlasy v salone yesvisage v BA? Ak ano, ste spokojna a aka je cena? Dakujem, Deni :)

• lilabmw25.10.12 15:02??.??.62.71

dady

ja by som povedala microring alebo eurolocky kreatin urcite nie aj ked je mozne ze sa to da teraz uz aj trosku setrnejsie ale ja nemam dobru skusenosti s keratinom nakolko potom po odpajani mi polka vlasov odpadla a teraz mam na hlave polovicu vlasov co predtym.Eurolocky som mala tiez uz a tam som nemala pocit zeby mi to nejako znicilo ani nic ale takm ala som ich len mesiac takze urcite skor eurolocky.

• aninevlasy24.08.12 13:34??.??.109.40

Adoree, vidim ze si tu!!! potrebujem curly vlasy uplne afro... vies mi predat cca 30gr. dlzka do 40cm

Anna Boskova

na FB predlzovanie vlasov aj na splatky,

• dady14.06.12 23:50??.??.130.37

Ahojte, všetky zainteresované, skúsené, spokojné i sklamané... Chcem sa opýtať, akú metódu predĺženia vlasov by ste odporučili teraz v roku 2012, keď už sa nepozná len keratín... Či je ten keratín fakt aj po rokoch najlepší, či sú vhodnejšie metódy /silikón, mikrorings.../ zaujímajú ma hlavne názory SKÚSENÝCH - teda tie čo si to aj "odžili" na vlastnej hlave... Prosím napíšte mi niekto, veľmi veľmi veľmi pekne Ďakujem za každú vetičku!

• aninevlasy20.04.12 15:53??.??.243.111

Andore suhlasim... stretla som sa s pripadom kde kocka ponuka vlasy za 300e. napoji vedome zle vlasy a rata s reklamaciou. Reklamaciu si uplatni asi kazda 2zakaznicka. Cize s 10-5 co je 1500eur. Reklamaciu vybavi tykto.... poziada o cislo uctu zakaznicky,na ucet jej posle polovicu cize 150eur... druhu polovicu si uctuje za pracu... Na oko fer jednanie...No ak sa zmienite otom ze ziadate aj odpojit tie jej vlasy odbije vas ze nema volny termin.. vy bud cakate a rozmotavate guzle alebo pojdete k inej kadernicke kde cvaknete dalsie kilo...

V strate ste vzdy 250eur...ona je vsak nenapadnutelna nakolko je ochotna reklamaciu rychlo vybavit.

Lacne maso psy zeru... a nie vsetko drahé je dobré...

Anna

• welwinka20.02.12 22:03??.??.44.104

Ja som mala predlžene vlasy keratinom a ešte aj sposobom clip-in. Vyzeralo to krasne ale nikto nepozera už na dôsledky ake su z toho ... nadmerne mi začali vypadavať vlasy ... pretože tie predlžene vlasy oslabuju vaše korienky.Teraz by som si to už nikdy nedala zničilo mi to moje pekne vlasy čo som niekedy mala.

• lilabmw20.02.12 14:54??.??.62.70

keratin uz nikdy pol hlavy mi vypadala nikdy viac velmi zla skusenost

• adoree30.12.11 20:52??.??.224.37

priscilla,

Ja sa nejdem hadat, al za 100 eur to vazne nie su europske vlasy. Ja vlasy dovazam takze viem ake su cenove relacie. Kvalitne vlasy ak su tmave mozu byt bud Uzbecke, ktore su ale hrubsie ako europske, alebo vychodeuropske, ktore su strukturovo ako europske len su iba v tmavych prirodzenych odtienoch. Kludne sa u mna zastav,ukazem Ti europske vlasy :-)

Navyse sa plati za pramienkovanie vlasov. Bohuzial na Slovensku je vela veci predrazenych a to plati casto aj pre vlasy. Ja suhlasim s vyssou cenou, ak je naozaj kvalitne urobena praca a jedina starost pre klienta je ked si raz za 3-4 mesiace pride vlasy posunut.

Este jedna vec by ma zaujimala, za hodinu to kolko pramenov a akou metodou je robene? A teda asi by som polemizovala o kvalite prace... :-(

• priscilla23.11.11 20:18??.??.43.20

Dobre teda, nech si ale za dobre vykonanu pracu dá zaplatiť taká ktorá odvedie 100% nu robotu.

700 eur? Musim sa fakt zasmiat. Cisto teoreticky teda kolko ze stoja vlasy? 200? :-D

takze za pracu si vypýta 500 Eur ze?

Pekne.

Kadernicka co ich robi mne, objedna vlasy za 100 ecok,50 E je robota ktoru v pohode robi za necelu hodku :-) jr to zly zarobok?

A mozete si byt ista ze vlasy su Europske, to tie moje co mi ichdali v B.B. sú také vseliaké, mozno aj konský vlas by sa v nich nasiel. :-)

• adoree20.11.11 18:03??.??.224.48

Ako tak pozeram, zmenilo sa to tu na inzertny portal a vymienanie si , no povedzme svojich nazorov.

Rada by som sa spytala, o ake vlasy ide ked je celkove predlzenie za 150 eur.

Cena za predlzenie sa odvija od ceny vlasov na trhu. A ta je pri vlasoch rozna, v zavislosti od povodu vlasu. Ak kadernicka urobi predlzenie vlasov za 150 EUR, na 100% neurobi predlzenie panenskymi europskymi vlasmi, ktore su na nase hlavy najvhodnejsie vzhladom ku strukture. Taketo vlasy su uz od prveho dodavatela drahsie, takze pravdepodobne sa o europsek vlasy nejedna.

Druha vec je tiez subjektivna- to s cim sa spokojite. Ak ste nemali na hlave vlasy, o ktorych som pisala vyssie a stacia Vam lacnejsie, nepatrite asi k prilis narocnym zakaznikom. Ale aj ked kupite cop azijskych kvalitnych vlasov 100g za 150 eur, tak asi fakt kadernicka pacha dobrocinnost.Klobuk dole.

Dalsou vecou je renome kadernika. POkial dovadza svoju pracu dokonale, nevidim dovod, preco by si za nu nedal zaplatit.

Vsetko by malo ale byt stanovene s mierou. Tiez ma niekedy zarazaju ceny za predlzenie, ktore sa splhaju do vysok cez 1000 EUR a na hlave maju nie celkom kvalitne vlasy, ktore uvedenej cene zodpovedaju. Lenze ceny za kvalitne vlasy na nasom trhu nie su take nizke, aby sme si mohli dovolit predlzovat za 150 eur. To by sme asi robili zadarmo, v horsom pripade by sme to este sponzorovali.

Asi by som sa nad tym nejako nezamyslala, je na kazdom kolko za vlasy zaplati. Ale ja na kadernikoch, ktori si za slamu vypytaju nekrestanske peniaze, aby napriklad reklamacie vybavovali a nie sa zatajovali. Idealne by bolo kupit take vlasy a v neposlednom rade aj material na predlzovanie, aby boli zakaznicky spokojne. Myslim, ze aj ked je cena vyssia ale zakaznicka je spokojna, asi nie je co riesit.

Prajem pekny den,

Karin

• priscilla18.11.11 21:30??.??.98.165

:-) Predĺžené vlasy sú super :-)

Avšak tu na slovensku za ne pýtajú nehorázne peniaze a popri tom veľa krát ich nevedia predĺžiť tak ako by to malo byť.

Suma 5,50 za jeden pramen je neskutocne vela, hlavne ked Vam povie kadernicka ze ich budete potrebovat 100 :-)

Na koniec vysvytne ze vlasy nie su 100% ludské vlasy a sumu 700 Eur ste vyhodili cez okno. . . Mam znamu co predlzuje vlasy 7 rokov, je sice zo zahranicia ale namiesto 7OO Eur pýta 150 :-) rozdiel ze? A ja ho citim aj na mojich vlasoch. Neda sa to porovnat. Teraz mi to vobec nevidno, mam ich super A nesuhlasim s nazormi ze ked je nieco lacné, tak je to na prd. Je to len o pristupe a nechciet zarobit za 3 hodiny mailand.

• kalrina20.10.11 00:10??.??.160.15

Dievčatá mám európske vlasy Virgin-panenskej vlásky-metóda keratín z českého webu www.clipin4you.cz

Doprava na Slovensko je bez problémov (dobierka alebo platba vopred).

Vlasy sú naozaj krásne a veľmi kvalitné-sú to tie najkvalitnejšie vlasy na trhu za naozaj prijateľné ceny. Tieto vlasy Vám vydrží aj niekoľko rokov ...

... za seba naozaj odporúčam ..

• irenica17.10.11 18:44??.??.153.234

Keratinove predlzovanie vlasov je jedno z najsetrnejsich. Spoje skoro nie su na rozdiel od ostatných metod vidiet, a ani nie su citit na dotyk. Vlasy predlzene keratinom posobia prirodzene.

Viac info o predlzovani vlasov je tu:

www.vlasy-ucesy.net

• Harashko29.09.11 09:13??.??.46.191

Predám 100 % ľudské vlasy s dĺžkou 60cm. Počet prameňov - 120. Vlasy sú v odtieni stredne hnedá. Sú nadpojené keratínovými spojmi a ošetrené špeciálnou technikou bez použitia silikónu. Vlasy je možné žehliť, natáčať, farbiť, kvalita je veľmi dobrá. Dôvod predaja - likvidácia skladových zásob, preto dobrá cena. Pri rýchlom a serióznom jednaní zľava 5 eur.

V prípade Vášho záujmu ma stačí kontaktovať buď na e mail: patricia.kolmanova@gmail.com

alebo T.C.: 0904053008

• adoree17.06.11 13:42??.??.217.145

purblanka,

ahoj, mam kvalitne drevene kefy na predlzene vlasy, tak ak budes chciet, posli mi pls mail.

Dakujem.

Karin

• adoree17.06.11 13:35??.??.217.145

FEDI,

pokial budu vlasy kvalitne, idealne naozajstne europske a panenske, tak to urcite citit nebude (az na spoje, ktore pri dotyku citit su). V kazdom pripade tu plati, ze na vlasoch sa prilis setrit neoplati. Neznamena to ale ze to musi stat 1000 eur :-) Bohuzial ale vela 'predlzovacov' ponuka vlasy akoze europske, zatial co su to vlasy azijskeho povodu upravene na europsky sposob. Tieto vlasy su casto stiahnute z kutikuly a potiahnute silikonom. A ten sa po umyti strati a zostane vlas ako chemlon. Tvrdy a nafuknuty.

Dalsou dolezitou sucastou je material ako keratin, mikroringy atd. Nie je keratin ako keratin. V kazdom pripade by mal byt taliansky tvrdy. A v sucinnosti s kvalitnou pracou (aj tu som uz videla vselijaku) musi byt zakaznicka spokojna.

Takze treba si vybrat kvalitne vlasy, kvalitneho a zodpovedneho odbornika ktoremu zalezi na klientovi a potom bude vsetko ok.

Prajem vam pekny den.

Karin

• Patka1110.06.11 13:13??.??.85.113

Dobry den, ja som nechcela reklamovat svoje sluzby, ja kadernicka niesom a vlasy nepredlzujem:) ta cena je len za vlasky, samozrejme ze mat 120 pramenov aj s pracou je nonsens:)ja tu nechcem robit ziadne komercne obchody, tento inzerat som tu uverejnila koli tomu, ze mam sama predlzene vlasy a tieto mali byt urcene povodne pre mna, lenze teraz som otehotnela, cize som uznala, ze budem mat ine starosti ako starostlivost o moje predlzene vlasy:) tak som ich chcela ponuknut za vyhodnut cenu, pretoze nema zmysel aby mi lezali doma.

Pre FEDI: nie, nieje to citit, moj manzel sa rovnako obaval, ako vlasy vyzeraju a aj su na dotyk take iste ako vase:)

• Fedi09.06.11 22:00??.??.36.50

Dobry den, ja by som sa chcela opytat, ze ked mate predlzene vlasy ci na dotyk citit ze nesu take iste jak vase alebo ani velmi nie :)) chcela by som si dat predlzit ale priatel stale je proti ze chce aby som mala dlhe ale boji sa ze mi prejde po vlasoch a bude to cista umelina a nic prijemne..

• adoree09.06.11 21:24??.??.217.148

patka 11, precitaj si pravidla fora. Je to tu o poradenstve, nie o reklamovani svojich sluzieb. prepac, ale vlasy za 12O EUR aj s pracou? Tu sa urcite o kvalite neda hovorit.

Karin

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch