Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim o nazor - dalekozrakost

tekvicka_

nemas nejaky problem s ocami typu zapal?pretazene unavene oci?
moj brat raz bol u ocnej myslim ze to bolo koli nejakemu tiku, tiez male nejake pretazene oci alebo zapal alebo nieco take, ale aj mu predpisala nejake polky dioptrie...on vsak samozrejme okuliare nechcel tak pockal nedali okuliare urobit a za cas na kontrole uz mal zrak perfektny a stale aj ma - proste to bolo tym zapalom...tak skus zistit a preliecit takyto problem lebo zas super nahla zmena si myslim nebude hned pokazenim zraku

cokoladka898

chcela by som sa opytat este nieco...a to jest ze niekedy mam pocit ze vidim dobre a zrazu nevidim, len rozmazane...ani tu poriadne nevidim, preco je to tak?nejaka skryta tajna vada ale ue by to to sposobovalo?nerozumiem tomu.prosim nejake reakcie nech sa neumaram...dik

titi...

Dcérka má na jednom oku 0,25na druhom 0,50.Nosí okuliare pravidelne len ked sa hraju vonku napr.futbal a podobné tak nie.Nosí rok aj 3 mesiace,zatiaľ sa jej nezhoršoval zrak.Má 11 rokov.Uvidíš.

mata898

to som ja cokoladka898...
uz som doma po vysetrenie...doktorka mi predpisala okuliare na jedno polky a na druhe tristvrdky...
aj tak mi nejde do hlavy preco to prislo tak nahle...bude sa mi to zhorsovat alebo ked budem nosit okuliare tak sa to moze pripadne aj zlepsit?dakujem uz teraz za reakcie

datelinka

cokoladka, to nebolo zrejme tak naraz, ale ako som uz pisala, v puberte je najlepsia schopnost akomodacie sosovky, s vekom sa tato schopnost straca. ak si dalekozraka, co s najvacsou pravdepodobnostou si, tato strata akomodacie je ovela vyraznejsia. nic sa nedeje, nie je to velka vada, korekcia je mozna :-) ak ti nebudu sediet okuliare, mozes korigovat chybu kontaktnymi sosovkami.
napis potom, ako si pochodila u ocneho. drzim prsty.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim o nazor - dalekozrakost - Fórum - ZDRAVIE.sk