Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veštica

delfi

to, co sa ti stalo v manzelstve, ma velmi mrzi... zaslepene (na 100%) vsak verit tomu, co ti povie vestica, je prinajmensom naivne... aj ked vestenie vychadza z toho, ze clovek ma slobodnu volu a teda moze chod udalosti svojimi skutkami ovplyvnit, uz len pre toto nemusi byt vyvestena "buducnost" stopercentne pravdiva. Raz som zhodou okolnosti stretla jednu vesticu, vytiahla som si, len tak zo srandy (kedze tomu velmi neverim), jednu tarotovu kartu... pozrela sa na mna a hovori mi, ze si planujem kupit auto, vsak? A skutocne, uz pol roka pokukujem po nejakom vhodnom auticku. Je to fakt na zamyslenie... Odvtedy uz vestenie tak radikalne neodsudzujem, ako pred tym...

naj vestkyna

ĽUDIA !

hádam neveríte niekomu, že Vám vyveští budúcnosť. Je to riadna blbosť! Je to o viere ako takej. Nejaká tzv. veštkyna Vám povie, že v rodine niekto ochorie. Áno, je to možné, lebo každý z nás môže ochorieť, či zomrieť. Že získate veľa peňazí. Áno, aj to je možné, buď niečo zdedíte, či vyhráte. Že budete mať skvelé zamestnanie. Áno, aj to je možné, ak ste šikovný človek. Že sa vydáte, či oženíte. Áno, veľa ľudí sa vydalo, či oženilo. ATĎ. ....

Tomu sa hovorí - slepá viera.

Veriť by ste mali v seba, svojim schopnostiam a možnostiam a nie nejakým čudákom, čo oberajú ľudí o peniaze. Tí ľudia sa potom na takých hlupákoch, ktorí naleteli dobre bavia!

osud

karioll
bohužiaľ to, že sa niekomu niečo stane dobre alebo zle je to jeho osud. Boh je spravodlivý, či sa nám to páči alebo nie.

ojka

karioll
no to je tak, každý má svoju pravdu, za ktoru by sa hádam aj pobil. Ked si ludia niečo najdu, v čo takto veria, tak ich to podrží aj nad vodou, ich vec.

karioll

mna irituje,ze oni vobec nepremyslaju su fakt ako stado oveciek,mal som par debat a k nicomu to neviedlo,to ja len tak na okraj,ze comu vsetkemu su ludia schopni verit

ojka

karioll
ja ked nahodou natrafím na horoskop, tak najlepšie je prečítat si ho, ked je už "po záruke" a nasmiat sa do sýtosti, že aké zaujímavosti tam popísali (-;

no Boh a krestania, to je na dlhú debatu, každý krestan je iný a ako sa zdá, tak si tu svoju vieru prispôsobuje ako sa mu chce, aj ked netvrdím,že to každý, aby som sa niekoho nahodou nedotkla.

karioll

ojka
ja ked horoskop je dobry poviem si fajn,ked zly poviem si blbost
samozrejme ze je to o nicom,mne ale viac lezu na nervy taky krestania,ze vsetko dobre pan boh a zle uz nespominaju
ukazovali v tv nejaka rodinka isla na put do levoce ci kam a havarovali a prezili a to pan boh nad nami bdel ci anjelickovia ci kto.moja otazka znie,co robil pan boh alebo anjelickovia ze vobec havarovali??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veštica - Fórum - ZDRAVIE.sk