Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obesenie mojej byvalej triednej pre neveru....

Príspevok v téme: Obesenie mojej byvalej triednej pre neveru....
smutneee

Ahoj ludia,
dlho som rozmyslala, ci to sem napisat, alebo nie, ale jednoducho ma to tak tlaci vo vnutri, ze musim! :(. Tento tyzden mi volala byvala spoluziacka a kamoska v jednom - oznamila mi, ze sa nasa byvala triedna ucitelka sa obesila!! Ked som to pocula, skoro som odpadla!! Keby ste poznali jej povahu a charakter, povedali by ste, ze je to ta posledna osoba, co by take nieco spravila!! Striaslo ma od korienkov vlasov az po prsty na nohach!!
Doteraz tomu nemozem uverit... Tolko nad tym rozmyslam... jednocho mi to pride nemozne... ale bohuzial je to tak.
Od skoncenia strednej skoly som ju vlastne nevidela, iba raz, ked som bola v skole navstivit ine ucitelky (s triednou som nikdy nebola nejako extra za dobre, ale nebola medzi nenavist a take silne veci, to nie!). A este mi povedala, ze sa tam nikdy neukazem, nech pridem aj tam k nim (do ich kabinetu). Viac som vsak na skole nebola, preto si ju aj pamatam taku ako bola stale - silna zena.
Za rok by sme mali nasu prvu stretavku od ukoncenia strednej skoly. ONA bola stale ta, ktora sa na tu stretavku tesila. Uz po roku, co sme vychodili skolu, som pocula, ze tamta a henta ju stretla, a ze nam odkazuje ako strasne sa uz na nas tesi, co je s nami atd... VZDY sa tesila, stale iba stretavku spominala... a na tu stretavku uz nikdy nepride... neuveritelne... Uz na prvej stretavke nebudeme mat triednu ucitelku... Vlastne...ani nepojdem, ten kolektiv snad drzala po hromade aj ona.
Nedavno som sa vsak dozvedela, ze pricinou jej obesenia bola nevera. To ma velmi sokovalo. Jej manzel si nasiel o viac nez 20 rokov mladsiu milenku (to vsak neviem, ci ona na to prisla, alebo on sa priznal), viem iba to, ze nedavno sa rozviedli. Ma odrastenu dceru, o rok starsiu ako ja, chodila o triedu vyssie, ta uz s nimi tusim nezije, ale s priatelom dakde a okrem nej mala este dospievajuceho syna, ktory ma v sucasnosti asi 14 rokov. ZEvraj ich syn chcel ist s otcom, nechcel ostat u mami.
Predpokladam, ze toto cele ju polozilo. Ved si predstavte, ze v jednej chvili mate rodinu, v druhej ju stracate. Mala 49 rokov, tusim. Predstavte si, ze na "starobu" by ste ostala sama. KTO BY TO CHCEL! Preto ju "chapem". Opusti ju manzel, kvoli nejakej flandre, ktora by si mohla najst aj slobodneho. Neviem, cim mu ucarila...aj ona raz zostarne, ako kazdy!! Je mi na grc, preco si tolko chlapov zhana mlade dievcata?!! :( A preco su tie mlade baby take flandry?! Ze beru zenateho chlapa! Teraz sa im to moze susit na DUSI!! Neviem, ci by som na mieste tej baby nebola po cely zvysok zivot na praskoch!!!
A syn...to naozaj neviem...dospieva, mozno chcel byt s otcom, mozno ho ma viac rad nvm... zrejme aj bola depresivna z celeho diania, chodila aj k psychologovi...ide tu o to, ze ak sa vzijem do tej role, pride mi zle. Ani sa necudujem, ze sa zavesila :(. Neuveritelne. Ja som to iba musela napisat, je mi z toho tak smutno, rozmyslam, ci ist na pohreb a ci nie, je mi jej nesmierne luto, ale nebola som medzi jej stalymi oblubencami, tak teda neviem... nebola medzi nami nenavist a take veci, to NIE, ja iba...neviem... je mi to cele luto, velmi.

fgf

"pretoze nemame ani ponatia o pricinach, ktore tychto ludi k tomu vedu" - co takto nadrzanost?

Co sa tyka nevery, je to chyba zien, lebo keby neboli take neskutocne stetky, muzi by nemali s kym podvadzat, a to je logicky nevyvratitelny fakt.

soffa

ja viem ze tato tema je uz neaktualna,ale odkaz pre smutneeee-nemam rada takych ludi,ktori rozoberaju problemy inych ludi...nechcem ta urazit,lebo ta nepoznam,ale staraj sa radsej o seba a svoje problemy.tiez by sa ti nepacilo keby ta tu rozoberal niekto iny...urcite si klebetnica ktora vsetko vie najlepsie,a pritom tam nebola...vstup si draha do svedomia,ak to raz budes citat;-(

ta3

som totalne verny typ a preto som silne proti nevere, cloveka ktoreho mam rada by som nikdy nepodviedla, ja to viem stopercentne, ale mam v specifickych pripadoch, kedy manzelstvo nefunguje vobec, mierne pochopenie aj pre neveru

co sa tyka samovrazdy, je to hrozna vec, ktora sa pacha nie z nudy alebo rozkose, ale v stave najkrajnejsej depresie, preto nikoho neodsudzujem za tento cin, ci uz dotycna osoba zanecha blizkych alebo nie, moja mama sa tiez pokusila o samovrazdu, ked som bola v kritickom pubertalnom veku, prezila, ale potom este vela rokov trpela na nasledky tohto cinu a my pravdaze spolu s nou, ale nikdy som jej to nevycitala, prave naopak, mala som ju radsej, lebo viem, ako velmi trpela pred tym pokusom

kazdy je moralne zodpovedny iba sam za seba, moj nazor je, ze nam neprinalezi odsudzovat ludi, ktori pachaju samovrazdu, alebo aj neveru, pretoze nemame ani ponatia o pricinach, ktore tychto ludi k tomu vedu

sick world!

takze vyjadrim sa len k teme "milenky".

Mile "slecny"! ak si myslite, ze to co robite je spravne tak ste na velkom omyle!!
Tie zvasty o tom, ze "srdcu nerozkazes" si strcte slusne povedane za klobuk, pretoze to je take klise az to boli. to je to najjednoduxie . Milenky nemaju sebauctu, nemaju cit pre spolupatricnost-ak vobec vedia co to je a absolutne netusia co sposobuju manzelke pripadne aj detom ak nejake su ... toto ospravedlnovanie ze sa o moze stat kazdemu je take smiesne ako oni same ... kde to zijete slecny??? ste normalne??? vlastne v dnesnej dobe je to fenomen je to skor normalne .. a to je natom to nenormalne.. nikdy nepochopim a nechapala som mlade standy, ktore bez hanby, bez zabran a uplne suverene isli do toho so zenatym .. ano osudzujem milenky pretoze su to obycajne rozbijacky rodin!!! Komentar k manzelovi radsej vynecham lebo by to bolo na dlho ale jasne ze na to treba dvoch takze on ma na tom tiez svoj podiel viny... mna len zaraza to, ako si vobec nejaka mlada pipenka dovoli zacat si nieco so zenatym!

ked je zenaty proste ruky prec! milenka radsej uspokoji svoje potreby a pritom ublizi jeho zene a detom! odsudzujem milenky na celej ciare! nie som nijaky puritan ale priala by som im aby sa im stalo v manzelstve to iste!!! kazdemu co mu patri!

millli

Ja odsudujem hlavne tych a tie milenky, ktore vedia o tom, ze dotycny je zenaty alebo zadany a predsa po nom silou mocou vystartuju, aby ho ziskali. Chapem, ze aj chlapi su svine. Mala som byvaleho, este pred poslednym byvalym. Skoncili sme, lebo si nasiel jednu, ktorej tvrdil, ze nikoho nema. A dotycna to ani nezistovala. Co na tom, ze so mnou chodil uz viac ako sest mesiacov. Horsie jej uz bolo, ked uz aj ona zazila to iste, dalsej nataral, ze nikoho nema. Vzdy je aj chlap na vine. Vraj, ona ma zviedla, jasne, on sa chudak nemohol jej ubranit. Z vlastnej skusenosti mam totiz odkusane, ze ak chlap vazne nechce, nedonutite ho ani k vztahu, ani k sexu. Toto mam odskusane na slobodnom muzovi, ktory ma vsak chcel len ako kamaratku a ja jeho na vztah. Nepodarilo sa, ostali sme len kamarati a k nicomu nedoslo.

darika

neda mi neprispei zase,pretoze na tuto temu sa uz napisalo vela prispevkov,ale vzdy sa v nich odsudzuju milenky.A tak sa pytam.Ked milenka je flandsra,co je manzel?Ked ta flandra ma mat vycitky na cely zivot,manzel ma zit spokojne?Ved ona ju nepoznala,preco ona vycitky?Nie je to tak,ze on s nou prezil roky a on jej ublizil?On vedel,ze jeho caka niekto doma,milenku asi nik.
A co sa tyka ucitelky.Vies,toto je velmi hakliva tema,ked je clovek v tazkych depresiach,ale aj tie sa daju liecit.Treba si polozit otazku,preco jej syn chcel ist za ocom.Je vela odpovedi,ale nechat kvoli osobnym problemom svojich blizkych,dieta,ktore je odkazane na matku.Ten chlapec bol v pubertalnom veku,takze vtedy chlapci konaju aj rozmyslaju inak.Ale co tym ona vyriesila?Aj u mna v rodine sa to stalo blizkej osobe niekomu.£x sa o to pokusila,a vzdy jej to nevyslo.A vies co?Ja ju za to nenavidim.Kvoli bastardovi-manzelovi,chcela opustit deti,vnukov...Aj ked tvrdim,ze taky clovek musi byt nie slaboch,lebo sa nevie pobit s problemami,ale musi byt silny clovek,pretoze urobit take nieco...Nato treba mat riadnu guraz.Len ma vie strasne rozzurit,ked sa vsade nadava na milenky a nikde sa nespomenie ten chlap,ktory je pricinou.
Smutneee
Teraz mas taky nazor,mas priatela,si stastna,ale ozaj nikdy nevies.Naucme sa nesudit a neodsudzovat,lebo sa nam to raz moze vratit len preto,aby sme raz pocitili co je to byt odsudeny.Zazila som to na vlsatnej kozi a preto ma to naucilo nesudit.Radsej si davam otazky preco.

nbsajk

ja sa len pridam k ostatnym a potvrdzujem to ca napisala kolegyna...ved si vezmite aktualny priklad znamej osobnosti!! kuly!! mal dlho dlho priatelku a potom sa snou rozisiel koli svojej teraz uz byvalej zene zili spolu par rokov a teraz jej urobil to iste co jej predchadzajucej ...a teraz ma zase dalsiu a zase je ta koli ktorej opustil len aby nebola aj ta ktoru opustil...nikomu to nezelam no neviem co si tym kto dokazuje....a to neplati len o muzoch, ja mam vo svojom okoli len same zeny ktore podvadzaju

emca

boze..to je strasny pribeh, je skoda, ze to vasa triedna prave takto riesila.naozaj skoda..

na margo vztahov so zenatymi..neodsudzujem tie baby, co su milenkami, i ked...(!!)..ale mali by si uvedomit, ze ak ten chlap nechal zenu, nedajboze aj deti kvoli nej..za par rokov jej urobi to iste!!!totiz taky chlap v sebe nema kusok zodpovednosti!

babenka1

je to naozaj kruté a smutné...musela byť na tom naozaj hrozne zle, keď si zvolila taký strašný spôsob odchodu zo sveta, asi bola zúfalá

myslím aj na toho jej syna, aké ten môže mať výčitky, že keby neodišiel k otcovi,nikdy sa to nestane :( akože neodsudzujem ho, čo môže taký 14ročný chalan vedieť, asi mu bol tec bližší, proste to nemohol dopredu tušiť---ale aj to desivé

podľa mňa by si na ten pohreb mala ísť...aj keď ste možno spolu nevychádzali až tak, ale...pozri, veď aj keď má zlý pocit z pohrebov, budú tam aj tvoji spolužiaci, navzájom sa podporíte

rada

tiez som na tom rovnako ako salatka... Aj ja som si povedala, ze nikdy to neurobim. A tiez stalo sa. Jednoducho srdcu nerozkazes. Ja len este som daleko nezasla. Iba milujem ale nesexujem. A mam aj priatela.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obesenie mojej byvalej triednej pre neveru.... - Fórum - ZDRAVIE.sk