Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco zomrel???

hani1000

co je pricinou zialu v takejto situacii?
To ze zostaneme sami alebo to ze niekto tu uz nebude zit svoj vlastny zivot.
Kazdy ma ten svoj osud akosi dany, nic tu nie je nahodou....je to mnozstvo pricin a dosledkov a nielen z tohto zivota. Ak niekto odchadza, tak to je dosledkom nejakej priciny (nehovorim o chorobe alebo uraze-tie su len nastrojom)) Dalo by sa o tom viac rozpisat.....ale zaver je asi taky..ze poslanie zosnuleho v tomto zivote sa skoncilo...Mozeme plakat, lutovat sa ...ale mali by sme zaroven mu priat, nech jeho dalsie poslania su krasne a zmysluplne. A to by nam malo viac pomoct ako plakanie nad vlastnou samotou.

durodistrib

Pre smutnákika : Ahoj , samozrejme veríme ti všetci aké je to bolestivé a majú pravdu nechaj ho ísť . On bude stále pri tebe ak vôbec veríš v Boha. Jemu je už určite dobre. Nový zmysel života rýchlo nájdeš . Choď napríklad na dovolenku , stretávaj sa so známymi a nestrácaj čas vyplakávaním lebo je to zbytočné a len si sama budeš ubližovať a ničiť sa až ťa to privedie do blázninca .Ja viem že je to trošku drsné odomňa , ale nepomôže ti ľutovanie od iných ani ho naspäť nezískaš . Všetci umrieme aj ty aj ja aj sused aj prezident proste všetci .Len jeden ide skorej a druhý ide neskor. Neboj nikde ti neutecie on si ta počká . Kludne ži svoj život a najdi si novú lasku do života a buť šťastná. Moc ti to prajem aj keď ťa nepoznám. Čas bolesť zahojí ani nebudeš vedieť ako.

moska8

smutnakika - úprimnú sústrasť, ja tých správ z pitvy čítam veľa, nechcem sa pýtať ako zomrel, ale pri pitve to tak píšu, lebo zlyhanie centrálnej nervovej sústavy je - napr. ak zomrie niekto pri nehode a zlyhajú mu pľúca,srdce alebo mozog, tak tým pádom patológ napíše do správy že bezprostrednou príčinou smrti je zlyhanie centrálnej nervovej sústavy - je to taký celok, a aj keď zomrie "prirodzene" tak oni na pitve kontrolujú všetky orgány ako aj pri nehodách čo bolo príčinou smrti, zlyhanie ktorého orgánu..No a to tvorí tú cetrálnu nervovú sústavu, lebo orgány sú prepojené nervami. Ja nie som lekárka, som vyšetrovateľka PZ, no aspoň takto to nám vysvetľujú keď sme pri pitve. Dúfam že som ti aspoň trošku pomohla.

Veronika1603

uprimnu sustrast...je to strasne a co sa mu stalo,nejaka nehoda?mate aj dieta? prepac ak su moje otazky nemiestne

smutnakika

petuska b dakujem ti za tvoje slova aspon na chvilku pomohli...ja neviem co mam robit...mam pocit ze musim ist za nim...ze to tu bez neho nezvladnem...on je moj zivot...laska...opora vsetko...ja ho potrebujem...pane boze pomoz mi

Petuska B

Ono to chce čas, veľmi veľmi veľa času ale prejde to. Poradím ti jedno, nechaj ho odísť, svojou bolesťou zdržiavaš jeho dušu tu a to nerobí dobre ani tebe a ani jemu. Rozlúč sa s ním, plač, spomínaj, pozri fotky a nechaj ho odísť. Istú chvíľu to budeš pociťovať tak akoby ti chýbala časť tela, najhoršie to bude keď sa zobudíš ráno, tá bolesť ťa úplne ovalí a ochromí. No každým jedným ránom to bude lepšie a lepšie. Určite by nechcel aby si sa takto trápila. Nikto tu nie je navždy, každý skôr či neskôr odíde, opustí nás, umrie ale my ostávame. Ja viem, chceš aby sa svet zastavil a zostal stáť aspoň na chvíľu, aspoň kým to neprebolí, ale on sa rúti šialene ďalej a ty musíš ísť s ním a dať šancu životu, ľuďom, keby to tak nebolo, nezostala by si tu. Nehľadaj zmysel života, život sám je zmysel. Nepremýšľaj ako žiť, jednoducho ži, krôčik za krôčkom, istý čas to bude síce ako robot, vstať, najesť sa, ísť do práce.. bez duše, lebo sa ti zdá, že tvoja duša zomrela s ním, ale po čase budeš opäť skutočne žiť, len to nesmieš jednoducho vzdať. Ver mi, že aj keď to teraz nevidíš, život za to stojí, stojí za to žiť, dať životu šancu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco zomrel??? - Fórum - ZDRAVIE.sk