Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očkovanie SILGARD

alexaeszter4

Ahojte. Ako je možne že v madarsku 1dávka vakciny Silgard stojí v prepočte 67€… na Ukrajine cca 45€… a na SK 110€… čo mi poradíte ked o rok budem mať 30 rokov,a mám jednu 6 ročnu dcérku,má to význam očkovať sa ? diky.)

japeto

Ja som sa dala zaočkovať asi pred cca 10 rokmi a krátko na to, asi po roku som začala krvácať mimo menštruácie, čo trvá doteraz a je to dosť nepríjemné. Gynekologička na to nemá žiadne vysvetlenie, všetky výsledky mám v poriadku. Nikdy predtým som takýto problém nemala. S následným otehotnením ani tehotenstvom som problém, našťastie, nemala. Dcéru určite zaočkovať nedám.

makaja

mna dala zaockovat moja mama v septembri, a zatial je vsetko v pohode. v januari idem na poslednu davku...tak snad prebehne vsetko bez tazkosti...

CHORA-SILGAR

NEDAVAJTE SA OCKOVAT. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEMOZEM DYCHAT, MAM BUSENIE SRDCA A VEEEELA INYCH PROBLEMOV OD OCKOVANIA... NEKAZTE SI ZDRAVIE!!!!!!!!!!

lulumba12

ja som sa dala tiez zaockovat pred vyse rokom silgardom a odvtedy som nemala testy pozitivne na hpv, dovtedy som mala s tym velky problem. tie vakciny som dostala v podstate ako darcek od blizkeho cloveka a ziadne vedlajsie ucinky som nepocitovala a ani doteraz nic nebadam (co sa tyka cyklu a pod.). uvidime, ci to bude fungovat aj do buducna, no je to kazdeho vec, ci sa zaockuje, ci nie, no ja som spokojna.

julianka

Zda sa ze uzatvorenim tem pravda o vitamine B17 a vitamine C vyhovuje hlavne tym istym ludom, aspon nemaju väcsiu oponenturu, damian, kaciatko7 a nim podobni si mozu konecne pisat tu ich neomylnu pravdu a vzajomne si pritakavat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očkovanie SILGARD - Fórum - ZDRAVIE.sk