Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lekar :)

Príspevok v téme: lekar :)
ladybird :)

takze :) viem, ze to mozno vyznie hlupo, ale predsa len sa opytam :) mam strasnu slabost na lekarov v bielych plastoch :) som mlada, mam 18 a vzdy bol moj sen mat za priatela lekara :) ok, nie hned lekara, ale aspon studenta mediciny :) a tak sa chcem spytat ci mi neviete povedat, kde sa pohybuju taki mladi studenti mediciny v bratislave? :) rada by som sa s nejakym zoznamila, ale nikde na nich nemam stastie a nemocnica mi nepride vhodne miesto :) ak sa vam to zda prilis sprosta otazka, prosim, nereagujte a pozrite si ine temy :) ja som sa prisla informovat, ak by nahodou niekto vedel, pripadne, ak by tu nahodou nejaky mnedik bol :) dakujem ! :)

mary-anne

a ze to ten jeho kamos ho nahovoril, aby ma oslovil, inak je taky hanblivejsi :) preto som sa aj cudovala, nejako mi to k nemu nesedelo :D a ze to urobil prvy krat :D, ktovie, mozno osud...

mary-anne

no ono je to dost komicke :)
takze on bol na dovolenke u svojho ex spoluziaka z vysky u nas v dedine, ja som to vobec nevedela, ani som ho nikdy nevidela. raz idem do prace a zastane vedla mna nejake auto, ze ci sa nechcem zviest. reku "jasne", urcite.. som si pomyslela, ze zas nejaky frajo, co nema co robit, iba zenske zhanat.. siel celou cestou(do protismeru :) ) az so mnou do prace, ze kedy koncim.. ze pride po mna, pojdeme si niekam sadnut..ja jednym uchom dnu, druhym von :D
a prisiel :) zoznamili sme sa, sli sme si sadnut do mojho naj.podniku, kecali sme a kecali..
nejako preskocila iskra a sme spolu :)

mary-anne

mne tak hovoria, ze je dobre mat v rodine doktora . ja si priatela velmi vazim a myslim hlavne na buducnost nasich (dufam) deti.
a on o svoje zdravie dba, co som teda prekvapena, ako napisala janka, ako to chodi v zivote.. aj ked som bola teraz chora, tak sa o mna pekne postaral :) som mu za to vdacna..

ladybird :)

Janka, presne ! :) tak s tym pocitom si to vystihla :) podla mna je naozaj uzasne mat pri sebe blizkeho lekara, ktory ti pomoze, poradi :) mas tam akysi pocit istoty, predsa len, keby nieco :) no, Jani, tak ostava nam ta medicka :)

alzbee

Baby, ale viete ako to byva :-P...zubar ma pokazene zuby, doktor o svoje zdravie nedba, obuvnik ma derave topanky..a ja ako dieta krajcirky mam uplne malo oblecenia :D :D

Janka_

ladibird ja som na tom tak isto :-) Chcela by som mať takeho muža už len preto, že by vedel čo robiť a aj spravne ošetriť, pomôcť ak by sa niečo stalo našim detom, alebo aj mne :-)Je to akoby taka istota, že som pod kontrolou, alebo ako to nazvať. ja som kvôli tomu chcela isť na zdravotnu školu, žeby som potom pracovala v nemocnici a tam by som bola pri lekaroch a možno by som sa tam s niekym dala dokopy, ale toto všetko ma chytilo už keď som bola na strednej, že radšej som mohla isť na zdravotnu.
A keď som bola v nemocnici, tak tam chodili takí mladi v bielych plaštoch, tak som si pomyslela, keby som tak raz mala takeho priatela :-)
Posadime sa do medickej zahrady tam sa chodia učiť keď je teplo :-D

babenka1

ale načo sa túlať okolo medickej záhrady a železnice a kasární, keď tie uniformy môžete jednoducho kúpiť a navliecť do nich niekoho, koho milujete?

a ja som na teba nechcela útočiť, že ti ide o peniaze, ja ako žena to chápem, ale tvoj partner by to určite nepochopil a myslel by si, že si zlatokopka

emca

jasne, tebe sa pacia "uniformy". ja mam pre ne tiez isty obdiv..ale lekari..to ide akosi mimo mna :)..no co ja viem, myslim okolo medickej zahrady sa nejaki snad potuluju, blizko je aj fakulta, resp. bola, snad ju neprestahovali..ak si z blavy :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lekar :) - Fórum - ZDRAVIE.sk