lekar :)

Príspevok v téme: lekar :)
ladybird :)

takze :) viem, ze to mozno vyznie hlupo, ale predsa len sa opytam :) mam strasnu slabost na lekarov v bielych plastoch :) som mlada, mam 18 a vzdy bol moj sen mat za priatela lekara :) ok, nie hned lekara, ale aspon studenta mediciny :) a tak sa chcem spytat ci mi neviete povedat, kde sa pohybuju taki mladi studenti mediciny v bratislave? :) rada by som sa s nejakym zoznamila, ale nikde na nich nemam stastie a nemocnica mi nepride vhodne miesto :) ak sa vam to zda prilis sprosta otazka, prosim, nereagujte a pozrite si ine temy :) ja som sa prisla informovat, ak by nahodou niekto vedel, pripadne, ak by tu nahodou nejaky mnedik bol :) dakujem ! :)

ladybird :)

a ano, chcem este nieco podotknut :) je jasne, ze si nevyberam priatela podla povolania :) ved to je absurdne, samozrejme, ze ide o city a laska sa neda naprogramovat, jednoducho, ked pride, pride :) len som napisala, ze na takychto muzov mam slabost, a tak by som rada nejakeho spoznala :) a ked aj nepreskoci spominana iskra, nech sme aspon kamarati, aj to mi staci :) kludne by som brala aj uprimne priatelstvo :)

ladybird :)

babenka, nie, nie :) toto absolutne nesuvisi s peniazmi, vazne. tak ako som mala jeden cas obdobie, kedy ma hrozne pritahovali vojaci, muzi v takych uniformach :) a teraz prisiel rad na lekarov :) bola som v nemocnici a tam ked sa prechadzali po chodbach asi 4 mladi lekari a tak pekne sa usmievali :) odvtedy ma to strasne drzi :) joj, to bol fakt uzasny pohlad :)

babenka1

to je absurdná vec, vyberať si priateľa podľa zamestnania...radšej sa tým svojmu budúcemu nepochváľ, lebo si bude myslieť že ideš po peniazoch a spoločenskom postavení :(
a inak biele plášte sa dajú dostať v obchodoch s pracovním oblečením alebo zdravotníckymi potrebami, takže si radšej nájdi chalana podľa citov a sympatií a môžeš mu ho obliecť v rámci nejakých sexuálnych hrátok...

ShaulaThalit

Ked som bola v nemocnici na lieceni, tam prisli medici a spisovali mi lekarsku spravu, strasne vtipne to bolo... sme sa zasmiali... ale tak je to urcite sympaticke, keby aj moj frajer nosil biely plast...hmmmmmmmm... ale si predstav biely plast a skalpel v ruke, este stale ti to pride sympaticke?