Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ta nasa puberta:)pre vsetkychAj

Príspevok v téme: Ta nasa puberta:)pre vsetkychAj
Cukratko:)

Aj vy ste si tak vsetko brali k srdcu. Ja az prilis. Narobila som si tym vela problemov. Niekto nieco pozmamenal na moju adresu a ja som sa toho hned chytila, aj ked to bolo napr. zamerne. Tak som si len skomplikovala zivot. Dnes mi to pride smiesne, az nepochopitelne. A trosku ma to mrzi. Ako vy a vasa puberta?

alzbee

Nooo, ja dost nerada spominam na pubertu, kedze mi s prepacenim vcelku drbkalo :-D asi tak, ako dnesnym pubertakom (i ked mozno o cosi menej :-P)...chlastacky od 14tich rokov, bozkavanie s kadekym-kazdy tyzden s inym, dredy na hlave, zicherky na obleceni, hippisacky znak na krku, chodenie na koncerty do rana a na kazdom rohu sa mi iny chalan pacil :-D :-D ale clovek sa uci na vlastnych chybach a vlastne som musela nato dospiet, aby som si uvedomila, ze aka som bola hlupa...ale co uz...minulost nezmenim.

Cukratko:)

Ja som tym, len chcela napisat, ze ma mrzia tie prkotiny a teraz tento zivot to je uz o inom. Vtedy som vlastne mala byt v pohode. Hormony su potvoriska.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.