Vyrazky na cele - zineryt?

Príspevok v téme: Vyrazky na cele - zineryt?
konstancia

ahojte chcela by som od vas pocut vasu skusenost alebo radu....mam vyrazky len na čele nie je to nic hrozne ale rozhodla som sa ze si to preliecim zinerytom....mate s tymto produktom niekto skusenosti?ak ano tak ake? a ešte by som sa chcela spytat ci sa mi to nevrati...a kolko by som to mala brat aby to malo co najlepsi ucinok a viac nemala problem s vyrazkami.???vopred dakujem za kazdy nazor a skusenost

alis_

no ja som zineryt pouzivala uz dvakrat, aj mi to pomohlo- lenze ako obvykle, najprv to krasne vsetko vylieci a ked si na to pokozka zvykne, vyrazky su spat ci zineryt pouzivam alebo nie :)

berussska

zineryt je dobry na take tie podkozne male vyrazky...ja som ho pouzivala asi 3x..vacsinou cez leto...ked sa mi urobili tie take potnicky...a pomohlo mi to tak za 3 dni az tyzden..len ked si to leicis, tak si nesprtajs rukami do cela..lebo to potom nebude mat efekt

a vratit sa ti to moze..ale nie hned..to nejaku prevenciu pred vznikom by to chcelo :) ...ale neviem aku..skusim sa dat na tu zilavovu vodu :)