Vypadavanie vlasov

ela45

mne pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, vyuzivala som dve balenia, vlasy prestali padat a su hustejsie, doplnky z dm a lekarni napr donnahair mi vobec nepomohli.

tachyon

Odporucam zostavu vyzivovych doplnkov urcenu na celkove zlepsenie kvality vlasov a proti vypadavaniu.
-odkaz odstránený-

beyhan

aj ja som mala problém s vypadávaním vlasov a ešte k tomu som stále priberala a cítila sa veľmi unavená. Išla som si dať spraviť krvné výsledky a zistili mi zníženú funkciu štítnej žlazy. Nepodceňuj to a choď k lekárovi na vyšetrenie.

maja

Ahoj lea ja poznam jeden sampon ale ma prave nevi napadnut ako sa vola ale dostat ho v lekarni ,ked ti mozem trochu viac pomoct ma hnedu flasku ale sa nepametam ako sa vola ,pouzivala ho moja mama a chvalila si ho .Ahoj

vikina

Ahoj, to, ze ti vypadavaju vlasy, moze mat povod v mnohych veciach. Mozno by bolo dobre ist s tym k lekarovi. Ale ak chces vyskusat domaci liek, tak zarucene na vlasy pomaha odvar zo zihlavy. Ked si umyjes vlasy tak silnym odvarom zo zihlavy si zmy vlasy a uz neoplachuj. Najlepsia je cerstva mlada zihlava, ale moze byt aj susena.