Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

asymetria prs.. ako sa to da aspon trosku vyrovnat?

zeby

mam posit, ako keby som problem pisala ja...tiez mam pravy mensi a celkom o dost...hadam aj o cislo...je mi to trapne a hanbim sa za to...snazim sa nejak cvicit, doktorka vravela, ze tak by sa to dalo aspon trochu vyrovnat, no ja zatial nevidim vysledky...skusam aj masaze (ved chlapom to pomaha :D ) ale zatial teda nic...no uvidim...mne ide hlavne o to, nech sa citim pohodlne.

alzbee

A mas ten rozdiel velmi viditelny? Temer kazda zena ma jeden prsnik mensi a v podstate cele nase telo je asymetricke-ci ide o ruky, nohy...
pri mensich prsiach sa hovori, ze cvicenim sa moze trochu zvacsit prsny sval..tak ma napadlo, ze vyskusaj cvicit len na tu lavu stranu :-)) i ked mozno hrozi, ze potom budes mat lavu ruku viac svalnatu, nez pravu :-P

vraj

Vraj, ked je pravy prsnik menší, tak ti chyba taka muzska aktivita alebo aj logika. Proste taska klasicka muzska ambicioznost, priebojnosť. To som niekde čítala.tak neviem...

odpovedam

mne vravel gynekolog, ze obycajne je lavy prsnik vacsi nez pravy. Proste hormony :-). Skus sa obratit na svojho gynekologa, aby sa zistilo, ci tam nie je nejaky vaznejsi problem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

asymetria prs.. ako sa to da aspon trosku vyrovnat? - Fórum - ZDRAVIE.sk