Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bielenie zubov

AdulQa

mna by zaujimalo ci tie pasiky naozaj aj funguju... a este aj kao to skodi zubom.. ale neviem ci tu stretnem cloveka co to realne aj pouzil a ukaze mi pred pouzitim a po vysledok..

saska131

ja som pocula ze velmi dobra je biela perla, a je tu o nej na fore aj samostatna tema zalozena, dokonca nie jedna :) tak skus pozriet

ellison

Ahoj, ja som sa akurat vcera radila so zubarkou a vravela mi ze uplne super sposob je pieskovanie ( alebo tak nejako ). Stoji to cca 400 Sk, neskodi to a vybieli ti zuby o dva az tri odtiene. Trosku po tom mozu byt citlive dasna, ale na to staci pouzivat dva tri dni pastu na citlive zuby a je to ok.

henrich8

tie dlho pretriasane pasiky whitesrips z leopardu absolutne neodporucam!!!
Mal som z nich neznesitelne bolesti a nakoniec mi jeden zub po tyzdni vypadol....a az tak mi to zuby nevybielilo,dost slabe

Ian3

lolarocks-No tak ten signal white now,ja to beriem ako taky "make up" na zuby :D ked je nejaka vynimocna udalost tak si umyjem zuby tou pastou,a bielaci efekt mi vydrzi cca pol dna.Ale mozes si snou umyvat zuby pravidelne,bieli zuby aj na trvalo,dlhodobym uzivanim

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bielenie zubov - Fórum - ZDRAVIE.sk