povedal vam otec ze ste skareda?

WhoDoYouThinkIAm

Tak ja s otcom nezijem, ale vynahradza mi to mamina a moj bratranec ( ktory mi je ako brat )...ked ide okolo mna, tak mi povie: uhni s tym lodnym kufrom...alebo nieco take:D...ale viem, ze to mysli zo srandy, raz som bola tiez zufala, ze aky mam velky zadok alebo co tak mi povedal, ze mam dobry zadok a ze ma je zaco chytit...tak uz viem ze len sranduje...alebo raz som mala depky a zacala som, ze: mam prasaci nos, taka som taka taka...a on prisiel a zacal ci mi sibe, ze aj ked povie nieco ze on to tak nemysli...treba to brat len ako srandu:)...a neboj sa, nie si skareda, lebo kazde dievca je pekne!...a aj to najkrajsie dievca na svete ma svoje chyby...len ich vie zakryt...tak sa to nauc aj ty:)

majka__

abc, no niektori rodicia maju zvlastny zmysel pre humor. ty bud rada, ze tvoj otec vobec nejaky zmysel pre humor ma... totiz ja otca nemam a mama pri tych starostiach s nami detmi ten zmysel pre humor pomaly vytraca... takze bud rada, ze tvoj otec zazartuje, hoci aj tymto sposobom. ale pokial sa k tebe nesprava ako zviera a takto ti neublizuje a tieto poznamky nevypusta vzdy, aby ti ublizil, tak bud rada.

sajfina

ja si myslím,že to bolo myslené zo žartu..mňa sa tatko skoro každé ráno spýta,čo tu strašíš strašidlo??a ja mu odpoviem,ja? ja tu nestraším,ja som len ozdobou tohto domu :) a už sa rehoceme

bardotova

to bol urcite taky "kamaratsky" zartik z ocinovej strany. istotne to nemyslel vazne. ver mi. dobera si ta a to je fajn, ze nemate nejaky strohy a nudny vztah otec-dcera. urcite si ho aj ty obcas doberas, tak sa tym netrap.

lulumba12

podla man to povedal zo zartu. mojej kamoske povedal starsi brat s uplne vaznym vyrazom, ze ma zadok uz taky velky, ze nevidi ani na telku ked stoji v obyvacke. bola z toho mimo a ked isla za nim, ze ci je to az tak zle, tak povedal, ze vsak to bola sranda, segricko. tak to neber vazne a bud hrda na seba :)

abc123

tak moj otec ma taky zvlastny zmysel pre humor, ale inokedy mi krstna vravela, ze kolegyna jej povedala ze som celkom pekne dievca, a ked to oco pocul tak sa opytal ze ci je slepa:(

olem.

jasné a nie raz. Mne v podstate rodičia v tomto smere nikdy nič pekné nepovedali. za nič nepochválili. Ak si napr. kúpim novú blúzku a doma si ju vyskúšam, mama mi povie, si príšerne chudá. všetko na tebe visí. nevyzeráš v tom dobre. A to si môžem obliecť hocičo...

alzbee

Mne otec casto hovoril, ze ma nasiel pri smetiakoch, kde ma stratili cigani alebo, ze raz skoncim ako tanecnica v bare..ako malu ma to ranilo, ale on to vzdy myslel zo srandy:-)) moj otec ma taky humor:)) si si ista, ze ten tvoj to myslel vazne?

ALLISSON

A nemyslel to Tvoj tatino zo srandy??mna vie môj tatuldo vie podpichnúť keď sa napchávam,že ty tučko počuješ jak ti rastie riť?a ja mu to vždy dáko vtipne vrátim:D
Takže neviem ako to Tvoj oco myslel.Ak to však myslel vážne tak ti verim ,že Ťa to mrzí.