Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mojho brata prepadli, stale ho boli hlava

Príspevok v téme: mojho brata prepadli, stale ho boli hlava
vevaveva

z piatka na sobotu bol moj brat na diskoteke na Myjave... ma rad repersku hudbu a aj sa tak oblieka, je to vlastne cernossky styl, pred diskoterkou supernovou sa zhovaral s kamaratmi, prisli 5-ti holohlavy v maskacoch a moj brat z nocoho nic dostal kopanec s tazkou topankou do hlavy a hned volal policajtov, prisli mestky a chalanom vynadali ze naco chodia von ked sa nevedia bit a zatial jeden skin mlatil bratovho kamarata, ako vieme su to s prepacenim sfanatizovane hovada, vygumovane hlavy.... policjti sa len prizerali.... nic sa ani nespisovalo isli prec, brat ma od vredy strasne bolesti hlavy a je mu na zvracanie, bol na pohotovosti a len rengen mu spravili a nic viac, dnes bol u nevrologicky a ta ho objednala za mesiac... stretol v nemocnici aj svojho kamarata co dostal a ten nepocuje na jedno ucho od vtedy, chlapci sa boja povedat pravdu, aj ja by som sa bala, na jednej strane tych skinov ZO STAREJ TUREJ a na druhej strane POLICAJTOV... volala som ked mi to povedal na policiu a nikto tam nic nevie... brat ma 18 rokov.... mama pracuje mimo sk, aby ho uzivila... ja som v TRENCINE.... proste strasne... brat nikomu nikdy neublizil, ma svoju hudbu... a toto bolo len koli tomu ze bol obleceny ako reper....

delphia

adam, jedna vec je, ze co moze a na co ma ako obcan pravo, a druha, ze on nevie ani svoje vysetrenia dotiahnut do zdarneho konca, nie to este trestne oznamenia a potahovacky so sudnictvom...

AdamKrt

Ale trestne oznamenie na neznameho pachatela a alebo na presetrenie postupu policie moze podat kazdy obcan... Napr. presetrenie na zneuzitie pravomoci verejneho cinitela - co ak boli Ti policajti spojeni s tymi utocnikmi, alebo zanedbali si svoju povinnost ?

delphia

adam a kto bude trvat na trestnom oznameni??? zakladatelka temy, ktora ani nezije so svojim bratom, alebo ich mama v zahranici?
prioritou je to neurologicke vysetrenie, ktore mimochodom uz od soboty uz malo byt davno urobene. ale akosi sa mi nepozdava tento pribeh, trochen aj vo mne hloda cervik pochybnosti ako u bingham, nakolko ak bol na pohotovosti, tak tam okrem RTG lebky by mu boli robili aj neurolog. vysetrenia a az na zaklade neurologa- respektive na zaklade jeho nalezu (ak by bol negativny) by ho boli pustili do domaceho osetrenia. ak by bol pozitivny, ostava v nemocnici na pozorovani. pri symptomoch ake popisuje, som presvedcena, ze by si ho v tej nemocnici boli nechali...
fakt mi tu nieco "nesedi"...

AdamKrt

Treba trvat na trestnom oznameni na neznameho pachatela a zaroven podat oficialnu staznost aj na hliadku pocitajtov, ktori nezasiahli pri tom incidente.

delphia

ide o uraz hlavy a ten musi byt vysetreny neurologo HNED a nie az o mesiac. pri objednavani sa bolo treba povedat o co ide, urcite by bol vysetreny hned, lebo je to akutny stav. pripadne a k u jedneho neurologa by ste nepochodili, tak x dalsich. v ziadnom pripade necakajte nie ze mesiac, ale ani jeden den!

strachahroza

bingham neviem naco sa vobec unuvas odpisovat... je to absolutne neproduktivne.

a k tomu "no nic pojde k neurologovi a je vybavene..." lenze vevaveva napisala ze ho objednali az o mesiac, a to uz moze byt aj neskoro ak je to nieco vazne.

len poznam jeden pripad kde chlapca z pohotovosti pustili s otrasom mozgu a o 4 dni zomrel na krvacanie do mozgu...

samozrejme vevaveva, nechcem strasit, dufam ze to nebude nic zle... len som tym proste chcela dat najavo ze verim ze sa bojis a ze si z toho rozrusena, pravdupovediac, ja by som lekarom nedala pokoj, kym by sa na mojho brata nepozreli lepsie... radsej dvakrat zbytocne skontrolovat, ako nieco zanedbat

a policajti, no comment... (samozrejme cest vynimkam, takym ktori robia tuto profesiu preto ze chcu pomahat...). Momentalne, ked dostali policajti za ulohu zachranit statnu pokladnicu je dolezitejsie davat zbytocne pokuty na cestach ako sa starat o poriadok... navyse... kto by riesil nackov, este by s nimi mohol mat sam problemy. Lebo to su fakt sfanatizovane vygumovane hlavy... a zial strasne rozsirene, dnes aby sa clovek bal colen z domu vyjst... leo oni nepotrebuju mat dovod na to aby sa do niekoho pustili... az to vo mne vrie uz len ked som si precitala tvoju temu... och

sya

bingham ako sorry ale ty si taky dickhead... ako mozes napisat, ze urcite musel nieco urobit... asi inak by bol podla teba prvy kto dostal pre nic... moj brasko dostal tak a za nic, ze lezal tyzden v nemocnici... taku mu chalan pustil, ze sa zbieral zo zeme...ale stihol sa pozbierat a prasknut mu cez papulu s flaskou co v tej rychlosti chytil, taku poriadnu, ze potom zasivali jeho...

vevaveva

moj brat nebal ziadne reci to viem isto.... a aj keby mal tak ho nebude snad niekto kopat do hlavy.... ja svojho brata poznam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mojho brata prepadli, stale ho boli hlava - Fórum - ZDRAVIE.sk