Pamat

Príspevok v téme: Pamat
cokoladka898

chcela by som sa opytat na jednu vec. v poslednom case som si vsimla ze vela zabudam. napr. o niecom sa s niekym rozpravam a zrazu z nicoho nic neviem o com sme sa bavili. a na predchadzajuci den si tiez nepamatam. mozem to mat z liekov ktore uzivam?je to zypsilan, magrilan, atarax a akineton. dost ma to znepokojuje. vsimlo si to aj moje okolie...poradte prosim

[zruseny12]

chcela som napisat to iste ako KARIOLL...
ty mozes cvicit pamat,ale musis si dat zistit aj preco sa ti to deje...z akeho dovodu...

karioll

psycholog robi testy na pamat,urci ti aj vysku iq,je to dost narocne,trva to niekolko hodin,su tam aj veci na logiku na kratkodobu a dlhodobu pamat.napriklad ti precita niekolko viet a mas to zopakovat doslova.nebud nervozna,to neurobil nikto:(

cokoladka898

neurologicke mam prist az s vysledkom ct co je 5.10. dovtedy musim asi cakat...ku psychiatricke idem 21.9 a uvidim co mi na to povie ona...ci budu este nejake testy pamati alebo to uz necha na neurologicke...
inak aj psychologicke chodim raz do tyzdna, tak tam sa mi venuje po psychickej stranke....je velmi dobra, nemam na nu slov, je priam perfektna, sympaticka mila. mam ju rada...sadla mi a to je podstatne...

karioll

este ma napadlo,cholesterol?prietok ciev na ultrazvuku,nielen karotidy ale aj v zahlavi.preco beries betaloc?tlak alebo tachykardie alebo arytmie?
ci mas ok hemokoagulacne testy,ako d dimer,inr,protrombinovy cas a pod,beries hak a ci nemas vrodenu poruchu zrazania krvi,ako faktor v leiden,mthr,vysoky homocystein?toto vsetko vplyva na cievy

[zruseny12]

...ja ked som zistila,ze sa mi zle sustredi,tak som si kupila KOENZYM Q10...
POMOHLO TO VELMI...ale asi to bude individualne...
no a ja som sa zacala liecit na tetaniu,takze je to ok...
urcite to ries ako pise KARIOLL A AJ TU TETANIU BY SOM SI NA TVOJOM MIESTE DALA UROBIT ESTE RAZ A DOPLNILA SI MINER.A VIT.
HLAVNE TREBA ZISTIT ,PRECO VZNIKA TA TETANIA AK SA TI ESTE POTVRDI...