Pamat

Príspevok v téme: Pamat
cokoladka898

chcela by som sa opytat na jednu vec. v poslednom case som si vsimla ze vela zabudam. napr. o niecom sa s niekym rozpravam a zrazu z nicoho nic neviem o com sme sa bavili. a na predchadzajuci den si tiez nepamatam. mozem to mat z liekov ktore uzivam?je to zypsilan, magrilan, atarax a akineton. dost ma to znepokojuje. vsimlo si to aj moje okolie...poradte prosim

AdamKrt

Ako kde pisu o tom Lecitine o mysleni...

Napr. tu:
-odkaz odstránený-

Ak su upchate cievy, nastava zmenseny prietok krvi, poruchy tlaku, migreny atd.
A to moze nastavat v specifickom pripade, napr. vycerpanost organizmu, stres atd. Lekari maju casto problem nieco take detekovat, lebo to moze byt postihnutie iba napr. na par miestach a prejavovat sa to moze iba za urcitych pripadoch /uzitie lieku, nejakeho jedla, stresu, vycerpanosti atd/...

Staci mat precistene a posilnene cievy a zmizne migrena, zlepsi sa prietok krvi, zlepsi sa okyslicenie krvi a kyslik je dolezity pre myslenie /okrem ineho/.

Tiez by nebolo zle stravit viac casu napr. v horach v lese, kde je dostatok kyslika, lepsi vzduch.

AdamKrt

Problemy s ciavami, ci tlakom by mohli sposobovat napr. upchavanie cievok, alebo zhorseny prietok krvi v mozgu a tym zhorsenie napr. myslenia, bolesti hlavy, migreny atd.

Lecitinom ako doplnkom, ktory precisti tieto cievky sa nic nepokazi.

Na stabilizovanie tlaku a tiez aj precistenie ciev je zase dobry hloh /caj, alebo lesie este tinktura/.

Zapchate vlasocnice v mozgu - to tazko odhali nejaky pristroj.

Priatelka mala napr. migreny hlavy, nechcela verit, ze to moze byt tlakom, alebo upchatymi cievkami. Samozrejme na vysetreniach sa jej nic neukazalo. Par mesiacov uziva Lecitin a obcas si zacala davat hlohovy caj a je po migrenach.

Staci, ze su upchate urcite oblasti v mozgu a mozgovna je nedokrvena, neni zabezpeceny dostatok kysiku a niektore funkcie mozu byt ovplyvnene.

Pokazit sa tym neda nic, pokial je to uzivane normalne...

cokoladka898

v minulosti mi robili aj ct aj mri aj eeg aj ten mozgovy potencional. na ct som nieco mala ale s uchom.eeg bolo v poriadku, emg mi vyslo ze mam tetaniu a mri bolo tiez poriadku...bolo to pred par rokmi kvoli bolestiam hlavy.citala som aj pribalove letaky ale o pamati, mysleni a pod. som tam nic nenasla.
co to teda moze byt?

AdamKrt

Mozno by pomohol aj doplnok stravy Lecitin. Precistuje krvne cievky, odburava cholesterol a ked to urobi aj v mozgu, zlepsi sa prietok krvi, myslenie. Casto sa to odporuca aj studentom pre zlepsenie myslenia.

karioll

ct nic moc nevyriesi,mnr je ovela lepsie diagnosticke vysetrenie,co sa tyka liekov v letaku predsa su tam napisane vedlajsie ucinky.ct ti ukaze akurat tak ci nemas chorobu v zmysle organickej poruchy.ak ti urobili eeg,este je dobre evokovanie mozgovych potencialov spravit

cokoladka898

vcera som absolvovala neurologicku s tym ze sa mma ist objedna na to ct. najblizsi volny termin mali az zaciatkom oktobra, tak musim cakat.
ked mi nezistia nic na tom ct tak comu mam pripisovat taku zabudlivost...stava sa mi to dost casto...

cokoladka898

dnes ked som bola na kontrole u psychiatricky ta si vyziadala hned ct mozgu a na neurologiu. pytala som sa jej ci to je z liekov a povedala ze urcite nie...tak neviem...

[zruseny12]

COKOLADKA
tak vidis tu mas od RNG vysvetlenie...
pokus sa postupne vysadit tieto lieky,ved ta uplne znicia...a jasne,ze bude dobre aj pod dohladom lekara...ako si pisala...
pozri si aj v google.sk ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE a tam si najdes aj bylinky na svoje problemi...
napr.LIPOVI CAJ je velmi dobre pit na stress, upokojenie a strach atd./o nom tam to nie je,lebo to mam z jedenj knihy/
ale najdes tam aj bylinky tusim na depresiu...
vela stastia