Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idem z yasminelle na YAZ

Príspevok v téme: Idem z yasminelle na YAZ
YASMINEEELLE

Ahojte babulky, je tu nejaka kočka, ktora presla rovnako na yaz z yasminelle ako ja?
Mala som yasine, potom yasminelle a teraz bduem mat Yaz zatial som nemala zadne zle skusenosti s tymito HAK, preto sa chcem opytat, aka je moznost, ze YAZ bdue rovnako dobry? :)

Baby a este mam jednu dost dolezitu otazku: po akej dolhej dobe by sa mala antikoncepia na nejaky cas vysadit ked berem tieto tabletky? lebo ja berem celkovo antikoncepciu 3 a polroka a nechcem aby mi to ublizilo. dakujem za vsetky odpovede :) majte sa

julia721

Caute, chcem sa vas spytat ci nahodou neviete ake nasledky bude mat ak prestanem na mesiac pouzivat yaz? Nachadzam sa v zahranici a zabudla som si kupit o jedno balenie viac... Beriem ich uz skoro rok vkuse. Dakujem za radu

spaggetka

Ahojte, presla som z mercilonu na YAZ,no po dvoch mesiacoch uzivania ma zacala svrbiet koza na celom tele a prednedavnom sa mi vyhadzali flaky na tvari...ma niekto podobne skusenosti??ozvite sa pls...dakujem

Hell11

Zdravím Vás,nechcem nikoho strašiť ale ja som brala HA 7 rokov a pred mesiacom mi z nej diagnostikovali plucnu emboliu. Hormony mam doživotne zakazane......aj takto to može dopadnut.Posledneho pol roka som užívala Yasminelle

zuvik

ahoj ja som presla za yasminelle na yaz a je to dost zle.. lebo som sa tak vyhadzala na chrbte tvari vsade.. proste neodporucam

zuzana175

ja mam yaz uz vyse roka. v pohode, bez zmeny nalad, akne, pribratia. no ja som nasla, ze yasminelle a yaz maju rovnake zlozenie. tak neviem,ci ti to nejako pomoze.

čorka

Ahojte mate niekto skusenosti s yaz ? Ako ste sa po nom citila, ja som brala yasminelle ,mal 0,02 estradiolu, potom som ho zmenila na yadine ten obsahuje 0,03 estradiolu a tak citim, ako ma z neho boli hlava, z toho yadinu, som z neho nervozna , podraždena, depresivn nalada, ma vela vedlajšich učinko, čo na rozdiel d yasminelle nema Preto by som chcela vedieť , ako sa znaša ten yaz, dajte vediet aj kolko sa pohybuje cena mesiac, či tak ako yasminele, okolo 16 eur na mesiac, sikt moc.

popa

Hned na uvod: nie som odporca HAK, aj ja ju beriem (Yaz) :) Ale ak ti lekarka neuviedla ziadny relevantny dovod, preco mas zmenit HAK, tak to moze mat uplne prozaicke vysvetlenie: Lekari totiz dostavaju iste "benefity" za predpisovanie urcitych znaciek HAK od farmaceutickych firiem.. Takze cim viac pacientiek tuto HAK berie, tym ma pani doktorka vacsiu sancu, ze sa dostane na dovolenku na Bahami, pripadne dostane novy spickovy miniotebook ;)

YASMINEEELLE

Nechcela som zmenu, len som tam dosla na preventivnu a ona hned ze vsak co neskusim totoo, vraj to je nieco nove a bude to fajn, ale nechapem preco, uvidim ake to bude, ale cyklus mam fajn, akurat mam len tie problemy o ktorych som pisala :/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.