Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky vysavac?

Rybicka

Podľa mňa je najlepším vysávačom k domácim maznáčikom tento:klarstein.sk . Starká naň nedá dopustiť a tvrdí že klarstein vysávače sú TOP :D

Ľudka125

od manžela som na vianoce dostala robotický vysávač a neviem si ho vynachváliť. upratuje potichu a vie vysať všetko aj psie chlpy. keď tak si o týchto šikovných pomocníkoch prečítaj viac napríklad tu: www.irobot.sk

anamarie

Ja mam bezsackovy Dirt Devil a je vyborny. Lahucky, este nikdy sa mi neupchal (zvierata doma nemame), vysypam ho po kazdom vysavani.

blondula

ja pouzivam zasadne vreckove vysavace,tie bezsackove su na prt ! ked som bola ovela mladsia,zarabala som v rakusku ako "upratovacka" v rodinach ! v kazdej rodine mi museli hladat stare sackove vysavace z pivnic,lebo s tymi bezsackovymi som vysavala 10 minut a uz to bolo upchate,vyplo sa to,zapchate filtre....no na nervy !! a musim podotknut,ze kazda rodina mala nejakeho domaceho milacika,niekde aj 3 psikov,alebo 3 macky :DDD takze ja som len ZA sackove vysavace,naplni sa,vymenim ho a mam pokoj :D

sila

ked je novy, vysava kazdy relativne dobre ale pozeraj na vykonnost, cim silnejsi, tym lepsi. tak je to aj zo zehlickami.

Deeeee

ja som mala najskôr nejaky maly akciovy vysavac z billy, bol to taky standard, ked presiel do firmy kupili sme concept 1800w super tah, kolieska ok, bol aj dost obratny, mal sacky, nemam na neho nijake extra staznosti, aj ten vsak siel do firmy a tak som si minuly tyzden kupila rowentu, ma strasne vela nadstavcov, asi 5 aj jeden super rotacny na koberce a potahy, tah 1600 w, da sa aj zavesit na plece a tak behat po byte, ma dlhsiu snuru ako concept, som spokojna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky vysavac? - Fórum - ZDRAVIE.sk