Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vapnik?

sssa

Ale ja neuzivam len vapnik... Mavala som od RNG ten komplex na kosti, kde nechybali ani chelaty, magnezium, D vit a ine, ale odkedy zavrel predajnu mam problem zohnat podobny produkt.

- mira

Na vstrebávanie je potrebný i dostatok vit. D - opaľuj sa a jedz ryby.
Vápnik z tela odoberá jednoduchý cukor - nejedávaj sladkosti, ovocie len trošku a budeš ho mať dosť.
Veľmi dobrý zdroj sú sezamové semienka nelúpané.

Ivka 1

Sssia na vstrebavania vapnika a teda aj ako prevencia pred osteoporozou nestaci len uzivat vapnik. Ten na svoje vstrebavanie potrebuje aj horcik,draslik,molybden,inak sa neulozi do kosti a zubov ale usadza sa v tele na
cievy,dokonca aj v ladvinach alebo ostane kolovat v krvi.
Takze je potrebne uzivat vyvazenu zmes mineralov a stopovych prvkov v chelatovej forme. Chelaty su latky,vdaka ktorym su pre organizmus mineralne latky "stravitelne" a vstrebavaju sa ovela rychlejsie ako v mineralne latky v nechelatovej forme.

[zruseny12]

...chod na googl.sk do vyhladavaca si daj:
NADBYTOK VAPNIKA A OBLICKY
tam sa ti ukazu nejake stranky o tom...

[zruseny12]

...neviem kolko je denna davka,ale ak ty kojis mozno je viac...mozno IVKA BY TI PORADILA,ALEBO V GOOGLE SI NAJDI...LEN VIEM,ZE AJ VAPNIK SKODI VO VELKOM MNOZSTVE...USADZA SA V CIEVACH...ATD.
A NEVIEM,CI AJ OBLICKY NETRPIA...
SKUS SA SPYTAT RNG....MA TEMU:OTAZKY NA RNG...

[zruseny12]

no,je vela veci ktore ti ovplyvnia osteoporozu a nemusis byt ani v meno pauze...aj taka obycajna alergia na mlieko,zle vstrebavanie zivin na zaklade alergie atd./vlastna skusenost/ti moze sposobit osteoporozu...
a jasne chapem,ze to chces mat ako prevenciu...to je dobre,ze na to myslis,len vela VAPNIKA ZASA SKODI...

sssia

Ved jasne ze po menopauze je zena nachylnejsia na osteoporozu kvoli nedostatku estrogenu.. Ale je to urcita prevencia..
Ivka, mozes mi prosim ta napisat ze kolko mg vapnika obsahuje ten preparat na den a v akej forme?? Podla toho sa rozhodnem ci ti napisem mail. Dakujem pekne.

[zruseny12]

no,tak ok...ale to neznamena,ze raz budes mat koli kojeniu osteoporozu...ty ju mozes mat aj ked budes uzivat tablety VAPNIKA...zalezi ako sa ti vapnik vstrebava...atd.
a pises,co vsetko jes... v kazdej potravine je vapnik...
ale jasne,ze je dobre,ze sa zaujimas o tieto veci,lebo ty vies najlepsie,co potrebujes...A TVOJ MALY,KED HO KOJIS...

Ivka 1

Sssia ak chces napis mi na mail. Mam odkonzultovane prirodne produkty vhodne pri kojeni gynekologom. Davkovanie je presne nastavene tak, aby malo babatko vsetko co potrebuje a aj aby organizmu matky nic nechybalo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vapnik? - Fórum - ZDRAVIE.sk