Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlupí spoluziaci !!!!

Príspevok v téme: Hlupí spoluziaci !!!!
nervymam

preco musim akrat ja mat tak dementnych spoluziakov,??
na 95% to vyzera ze ziadna stuzkova nebude.....!!! tesim sa na to 4 roky... ich nazor je ze NACO stuzkova????? jezisi ja to nechapem ... ze skoda penazi..
ale hlavne ze na cigarety a flase im penazi luto nie je... ach jaaj.. a tak som sa tesila :((( vsobotu som si chcela ist kupit saty a vsetko sa pravdepodobne rusi lebo nikto tam uz nechce ist.. cize pridem o tento zazitok !!!! :((((((

jednoockoo

nervymam: a pocuj, ekd teda tvoji spoluziaci stuzkovu nechcu, tak sa spytajte v inej triede ze ci by ste sa mohli ku nim na stuzkovu pridruzit, samozrejme aks a takto mimotriedne dobre poznate, a mate dobre vztahy, viem ez to nie je nic moc, a mozno ani druha strana nebude nadsena, ale vyskusaj, mozno budes prekvapena

rofl

no neviem. ja som si stuzkovu takmer vobec neuzil. ani som tam nebol od zaciatku. podla mna sa to zbytocne precenuje. ale to je asi len otazka mojej povahy. ja jednoducho nemusim taketo ceremonie. mozno keby bola originalnejsia a sli by sme niekde mimo SR a nie taka klasicka, tak by sa mi to viac pacilo. z mojho pohladu to bola skor strata penazi....ale rozhodne netreba stracat nadej. casu este mate, takze treba sa posnazit a stuzkova mozno nakoniec bude.

nervymam

ja uz neviem ako to spravit aby ta stuzkova bola.. ked im natom nezalezi . a tesime sa na to poniektorí 4 roky.. !!!! :(( strasne by som ju chcela zazit.. mat krasne saty.. a vychutnat si to :)

zuzula11

Ja chodim na stuzkove ako ucitelka ... a milujem ich!!! Vsetci su neskutocne krasni, skvela zabava a program a najma ... trieda sa da dokopy, upevni sa kolektiv ... bola som na 9tich a kazda dopadla VELMI dobre ...

3nttt

no ci by som to povazovala za zazitok... ja osobne si myslim ze keby sme s tuzkovu nemali o nic by sme nedosli.jedine o co sme dosli boli prachy.tod vse

daada

my sme mali stuzkovu, skladali sme sa na nu od 1.rocnika, ale vo 4. sme sa aj tak hadali, kde, co, ako, ale to je normalne.. vysledok bol uzasny, dohodli sme sa aj na tom, ze to chceme oslavit ako trieda, cize bolo minimum pozvanych nejakych kamaratov atd.. cize to bol nas den a nevymenila by som to za ziadny vylet ani nic podobne.. bol to nenahraditelny den :))

kajka01

no ja neviem co su vsetci za tou stuzkovou taki poblazneni...mozno je to tym ze my sme mali stuzkovu riadne trapnu a jeden vecer a tolko penazi za traposinu....
ale zase ak to vsetko vyjde perfektne tak verim ze to moze byt super zazitok ale ak nie smola ...zase nie je to take zivotne dolezite...

suns

trieda pod nami na skole to spravila tak, ze polovica mala stuzkovu a polovica bola doma! Nevedeli sa totiz rozhodnut, ci ist do zahranicia na stuzkovu, ale mat ju doma.. Radit ti, chod za triednou /ak je normalna/ a povedz jej, ze by si ju velmi chcela! Ona je ta, ktora to dokaze ovplyvnit! :) daj vediet

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlupí spoluziaci !!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk