Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nočny strojček

korgo

Ja mam nocny strojcek uz 2 roky a pomohol mi asi na polovicu ale ja som mal.dost krive zuby teraz uz ani nie ale.este ho budem nosit nwm kolko ale nocny sa ma nosit v noci a 2 hodiny cez den mna obcas zuby bolia ked ho mam ale inak v poho ale niektore deti co maju ten fixny stale hovoria ze sa to neda vydrzat ze to velmi boli a ine v poho ale mne to zatal pomohlo a stal dost ale este preplatila aj poistovna :)

Veronka-mimi

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať kolko by približne stál strojček na zuby nočný??? a strojček na zuby fixný???
vopred Ďakujem

Wanes

Galante majú najlacnejší nočný strojček, najmenej 100e ale ked chcete aj hore aj dole tak by ste asi možno doplatili 20e navyše, ja by som chcela nočný, ale aj fixný, kamoška 19 ročná ho má teraz ten (nočný) a odporúča mi ho :DDD

Natilda

Vieš čo ja mám 11 a musím mať strojček a vieš ako to bolý ??? Ja ti odporúčam ísť do lekárne a tam sa opýtaj ale určite by ti daly moja kamošky má 20 a daly jej nočný strojček tak sa neboj a daj sa dop toho :)))

blablabla

Ahojte, neviete mi prosim poradit, ked mam predkus nieje strasne vely, ale vidno to, nejak som si to doteraz nevsimala ale mam pocit ze sa mi idu zuby viac dopredu...pricom vsetky ostatne zuby mam uplne rovne...chcela by som si dat nocny strojcek...neviete ci mi vobec pomoze? a aky je cenovy rozdiel medzi fixnym a nocnym, alebo ci by mi nestacili iba tie priehladne dlahy na zuby? dakujem :)

lilianka5

nocny strojcek je skor na udrzanie zubov v takom stave, do akeho ich dostal fixny strojcek. Takze osobne si myslim,ze fixny

mayaya

Ja sa chcem opytat, kolko sa plati za nocny strojcek v dospelosti? Mam jeden jediny zub tak viac vpredu, je to 3. horny na pravej strane a nepaci sa mi to, inac mam vsetky uplne rovne.. Vdaka

sisúš

ahojte..mám 16 rokov a mô predný zub jeden jediný...sa vysúva dopredu,teda sa dáva cez druhy predný zub...všetky zuby okrem toho mám uplne rovné...kto mi poradí?kolko stojí nočný?...pomôže mi??? alebo ako?fixny nechcem určite!!!!!

patula_1122

Ahojte,

mna sa zubárka pýtala či chcem nočný alebo fixný, ale neviem prečo, dala som si nočný. Teraz to však lutujem a chcem sa vás opýtať, či by sa na dalšej prehliadke nedalo poprosiť o fixný. Čo by som musela nosiť pred nasadením

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.