dobra dieta?

nadia317

Redka
Nehnevaj sa,ale to je najhorsi sposob, o ktorom som vobec pocula..Je to pekna hovadina!Musis papat pravidelne a 5- 6 mensich porcii denne.Doobeda viacej sacharidov a poobede zase bielkoviny.Hlavne vela zeleninky a aj ovocie mozes, ale nie vecer.Tym ked budes papat castejsie, tak nastartujes metabolizmus a telo zacne spalovat tuky.Pravidelne cvic a hlavne zatazuj telo kardio treningami.Tie su najefektivnejsie na chudnutie.Napr. si daj 30 min kalanetiku alebo posilnovanie a potom este 30-40 min bicykel alebo beh.Niekedy je dobre aj ranny beh na lacno tak 30 min.Je to makacka,ale stoji to za to!Vypi denne 3 l vody a aj nejaky ten zeleny cajik na povzbudenie a precitenie.Uvidis,ze to pojde pekne dolu a aj zdravym sposobom a hlavne zivotnym stylom.Na ranajky si mozes dat vklude ovsene vlocky alebo musli s mliekom, desiata nejake ovocie alebo celozrnne pecivko so zeleninou alebo nejake ryzove chlebiky ci psenicne.Obedik max 200 g porcia.Menej prilohy,lebo ma vela sacharidov.Olovrant fit tycinka alebo jogurtik, ci zeleninovy salatik a vecera zase nejaka zeleninka, cottage cheese, ci tuniak s celozrnnym pecivom alebo nejaka syrova alebo rybacia natierka.Mas toho vela na vyber!Hlavne prosim ta papaj!!!Nenic si zdravie.

milka3

toto naozaj nemozes vydrzat...ved po tyzdni musis byt hladna ako vlk, ved tam nemas ziadne ziviny, co telo potrebuje.
je tu milion tem s dobrymi dietami - a vo vsetkych sa pomaly prejedas a pritom su ucinne. ale nie takto..
a hlavne nie je zdrave chudnut rychlo, lebo ja sama viem, ako rychlo sa tie kila vratia naspat.
drzim ti palce.

smejka203650

chces scudnut 5 kil?? Moja zlata s takymto rezimom priberies dalsich 10!! ty musis JEST ked chces schudnut.... samozrejme nie slaninu a rezne ale primerane zdrave veci... a nie sa len vodou nalievat a rozkami.. takto vydrzis max 2 tyzdne to mi ver !!!!

danuska123

redka vies preco? lebo neprijimas ziadne ziviny, ziadne vitaminy, telo nema skoro ziaden normalny prijem potravy, energie a brani sa.organizmus zazil sok, ze mu nedodavas energiu, tak tu co zjes, si brani, uklada do posledneho joulu.sa necuduj, ze nechudnes.akurat si dodrbes metabolizmus.

papaj normalne, napriklad na ranajky pol rozka celorzneho alebo lepsie su ovsene vlocky,3 lyzicky povaris a potom ich das do jogurtu. na desiatu si daj ovocie, jablko, banan, hruska ... obed si daj normalny ale mensiu porciu, nieco zdrave, nie vysmazane, kuracie masko, ryza,salaty,tuniak ... na olovrant si daj nejaky snack a na veceru zeleninku alebo jogurt. potrebujes prijimat latky pre telo.

nas organizmus je zahadny a tym krasny ako dokaze robit viac ako milion funkcii naraz, ako riesi problemy a clovek nevie velmi vela ako to vsetko vobec funguje tak troska uctu k svojmu telu.

ja takto fungujem uz asi par rokov, pijem zihlavovy caj pri kurach a zeleny caj, dostatok tekutin a s nadvahou problem nemam.

netreba dietu ale zmenit svoj zivotny styl, s dietou schudnes ale kila sa ti vratia.

redka vela stastia:)

sklamana111

a aj to kilo sú len SVALY! nechapes ze bez prijimania potrebneho mnozstva bielkovin tvoje telo nespaluje tuk ale poziera svaly? Kolko mas prosim ta rokov? chces skoncit v nemocnici? alebo chodit tri roky ku gynekologovi kazdy mesiac aby ti pichol vyvolavacku na menzes, lebo pri tejto "strave" ho stratis to mi ver. Ale ty mozno nechces mat deti ani sa dozit dospelosti takze ta taketo veci netrapia.