Ako mam pribrat?

kalinka

Moj nazot na vasu debatu: preco by sa tu nemohla opytat na priberanie? Ved su tu aj dievcata s PPP, ktore sa z toho chcu dostat a to znamena, hlavne pre anorekticky pribrat. Takze nie je vobec nevhodne sa na to pytat.

A pre domi00:
Ak chces pribrat, tak skus na ranajky viac peciva, napriklad 3 chleby (alebo peciva), obycajne maslo, vela sunky, tucnejsieho syra. Alebo maslo, dzem, plnotucne mlieko.
Na desiatu nejaky smotanovy jogurt, ovocie, k tomu pecivo. Alebo nejaky croissant, plnene satocky (makom, tvarohom) k tomu mozes mlieko zase.
Na obed normalne polievku, druhe jedlo (skus viac masa, prilohy) a za obedom nejaky zakusok alebo coko tycinku, keksik.
Na olovrant tiez nieco ako na desiatu.
A na veceru bud zase nieco varene alebo viac peciva, nejaku bagetu, alebo viac chleba, rohlikov, maslo...proste nieco ako na ranajky. A mozes aj nejaky dezert za tym.
A na druhu veceru este tiez nieco, chlieb s maslom, dzemom alebo jogurt smotanovy a nejake susienky, piskoty.

A skus zaradit aj nejake doplnky stravy, Nutridrinky alebo nieco podobne.

VincentV

co uz: a to že tu je téma “pribera sa zo žuvačiek orbit“ je v pohode? Nie len tvoj problém je problém, niekto je tučný, niekto ma rakovinu, niekto vyrážky na penise a niekto chce jednoducho pribrať, všetko súvisí so zdravím,nechápem čo si vobec za egoistu, že si dovoľuješ rozlišovať čo je vážný problém a čo nie.Toto je fórum zdravie, zamerané na všetky problémy nie len na chudnutie.

co uz

preco?? povedala som si co si myslim .myslim ze ta otazka proste neni v dobrom fore .. a to je vsetko . ja som len myslela ze ked ich to trapi nech nepisu sem babam co chsu schudnut ..ako im oni mozu radit? ..

VincentV

co uz...: k tebe len toľko si idot.Baby tém ako pribrať je tu kvantum, ak to myslíte vážne stačí použiť vyhľadávanie, písať 200 krát to isté sa asi nikomu chcieť nebude.

co uz...

neviem...kocky ale myslite ze je vhodne sem pisat ze potrebujete pribrat? ..tu sa ty baby trpia nad tym ako schudnut az chorobne sa trapia ..a vy sem davate co mate robit aby ste pribrali .. nenadavam alebo co vam .ale nezda s ami ta otazka v dobrom fore

Leush

ja mam presne ten isty problem :D vyska 16rokov, vyska 170cm a vaha 46 kg :D no co s tym narobim???nic :PPP proste asi mame rychly metabolizmus....dost mi to vadilo, ale pomaly sa s tym zmierujem :D ved nemozme byt vsetci rovnaki........a by si sa cudovala, kolko bab by chcelo nasu vahu :PP

hjhjjjjjjjjj

pribrat ..hmm to mas lahke !! aschudnut to je uz je niečo...keby som mohla hned ti dam mojich 5kg....ale no neviem ako ti poradit ...skus pit sunar male deti z toho velmi priberaju...alebo slaninu..vela sladkosti (co si ja nemozem dovolit) :((