tehotenstvo a zlé pečeňové testy

damaxy

no budte radi ze sa to nepotvrdilo.Toto sa stalo mojej sestre bola hospitalizovana brala aj nejake lieky.Bola desat dni v nemocnici kym sa jej nezlepsili vysledky.A jednym z priznakov bolo aj svrbenie.Vlastne jej to yistila alergologicka,ked sme kvoli svrbeniu zasli na vysetrenia.Dieta je zdrave.

msaj

tak nakoniec mala dobré výsledky chvalabohu, asi je to len z prepchávania sa citrusového ovocia, dik
a držím palce mirka

pre ivka35 povedala mu to hneď ako to bolo možné a to 2.1. začalo to až počas vianoc a u nás cez sviatky doktori nerobia

mirka.

tiez som mala tento problem teraz ku koncu teh.Urobili mi vysetrenia od pec.testov,cukrovky az po kozne.bola som aj v nemocnici,vysledky dobre,len to uzavreli ako podozrenie na teh.hepatopatiu.Vraj pri tom hrozi odumretie plodu,tak ma vystrasili v prepustacej sprave,nech si da urobit vsetky vysetrenia,treba to sledovat.

ivka35

Pečenove testy nemaju nic spolocne svrbenim celeho tela. ona si to musi namyslat alebo ma nieco ine, a cudujem sa ze je v 20tyzdni a to nepovedala gynekologovi ze ma nieco svrbenim.