Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plodnost muza

Príspevok v téme: Plodnost muza
evina17

Ahoj,
priatel ma zle vysledky zo spermiogramu. Ma dost spermii, ale malo ich je pohyblivych. V centre asistovanej reprodukcie mu poradili jedine umele oplodnenie, s cim obaja nesuhlasime. Bol na vysetreni aj za urologom a ten, ked videl tie vysledky povedal, ze to az tak strasne nevidi a kedze priatel mal aj nejake ureaplazmy, tak ho preliecil antibiotikami v 3 davkach za sebou a poslal ho aj na genetiku. Ale vysledky zatial nema. Ja mam podozrenie, ze tie centra asistovanej reprodukcie si takto iba nahanaju klientov. Ake vy mate skusenosti?

Matejko123

A aku ma dg. priatel? My mame podobny problem, tiez nas tlacia do umeleho, ale zatial skusame ine praktiky, ako to odvratit, ale zatial ziadne uspechy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.