je pre vas normalne kontrolovat piaqtelov telefon.zoznam?

ShaulaThalit

Ak je medzi dvoma ludmi dovera, tak by to nemalo prekazat, ak si chce partner pozriet tel. zoznam...
Napr. ja som sa svojho priatela opytala, ci by som si mohla pozriet jeho tel. zoznam a povedal mi, ze nie... Opytala som sa ho preco... Povedal mi, ze tam ma stare kontakty, ma tam kontakty kolegov, kolegyn... atd... Ja som mu na to odpovedala, ze mi to neprekaza, ze by som sa chcela len pozriet, ale nedovolil mi to... Tym mi je jasne, ze tam ma niekoho, koho nechce, aby som videla v jeho zozname... toto ma stve. Pretoze keby sa on mna opytal, ze chce vidiet moj zoznam, tak mu ho ukazem, pretoze nemam pred nim tajnosti a ak tam mam aj nejake kontakty kamaratov, tak mu ich ukazem a aj poviem kto to je... nuz, ale ked niekto nema ciste svedomie, je to blbe... ako aj v mojom pripade.

alzbee

Ale myslim si, ze ked uz kontrolovat mobil, tak nie telefonny zoznam, ale smsky :-P i ked doteraz to neviem pochopit, ako moze byt niekto tak hlupy, ze ked podvadza, tak si sms od milenca/milenky nevymaze...kebyze uz podvadzam, tak aspon tak, aby ten druhy nato neprisiel takymto jednoduchym sposobom...

Nestastnaaa

aa podotykam, boli sme spolu viac ako 3 roky a za tie 3 roky, som mu do mobli nesla.. BOlo to len chvilkove poblaznenie -pozriet sa co v tom mobile ma...

Nestastnaaa

kajka01 - presne tak, i ja som takymto sposobom zistila pravdu o podvadzani a predtym by som bola schopna dat zanho aj ruku do ohna- proste to bol "idealny chlap" ... clovek nikdy nevie... radsej urobit takuto ponizujucu vec raz, ako byt cely zivot ponizovana vdaka tomu, ze ma chlap milenku :( fnuk

ALLISSON

Nie... nie je to pre mňa normálne.Keby mi toto priateľ spraví považujem to za vrchol nedôvery a preto nemám dôvod to robiť.A takisto v tom nevidím žiaden zmysel,pretože keby tam aj mal potencionálnu milenku tak by si ju isto "zašifroval".