Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hucanie v hlave, chvilkove nevidenie a nepocutie

Príspevok v téme: Hucanie v hlave, chvilkove nevidenie a nepocutie
denniska

Prosim vas, co to moze byt, ak mi dnes rano v buse z nicoho nic prislo hrozne zle. Zacalo mi byt teplo, hucalo v hlave na prasknutie, prestala som na chvilku vidiet a pocut? Potom, ked som si vonku sadla na cerstvom vzduchu, za chvilku to preslo. Teraz som taka otapena, oslabena. Takyto stav som mala raz davnejsie, odvtedy nic. A teraz toto.

denniska

liecim sa len na slabsiu formu astmy. A to len tak preventivne, pretoze zachvaty nemavam. Moja astma je viazana so sezonnou alergiou. Inak nic vazne. Ak neratam kratkozrakost. Na preventivky chodim, zrovna tento rok ma jedna caka. Ako som pisala, nie je to u mna obvykle, skor naopak, preto som sa velmi prelakla, co sa to so mnou deje. Tlak mam dobry, krvny obraz tiez.

anicka12

Tiez som uz druhý den poobede akoby mechom udreta a na odpadnutie...Ved to. Ako to, že niekomu v buse príde zle a niekomu nie. To musí mať nejakú príčinu.

[zruseny12]

sak na to som sa pytala DENISKY ci ma aj ine problemi okrem toho odpadnutia...nie len v ten den,ale celkovo,aky ma zdr.stav...ci to nemohlo sposobit aj toto,je to jedno z druhym...
lebo je to siroky pojem ***prislo mi zle v autobuse***
a urcite je to individualne...jasne...

delphia

...mimochodom predpokladam ze chodi na preventivky raz za 2 roky, takze ako taky obraz o svojom zdravi hadam denisa ma. ale ak sa na nejake ochorenie lieci, tak samozrejme treba spozorniet.

delphia

maria to "odpadnutie" v autobuse je individualne. vsak nie je standardne, ze vsetci v preplnenom autobuse odpadnu, ale nie je vynimocne, ak niekomu zle predsa pride. to je ako pri pohlade na krv. niekto odpadne a iny nie. a nejde hned o chorobny stav. na takuto nevolnost vplyva vela faktorov. nie len objektivnych, ale aj subjektivnych. cloveku rychlejsie pride nevolno ak je v neohode, zena po menzese moze byt anemicka a tym ma menej hemoglobinu a kyslik sa nema na co v krvi viazat, a vobec ta celkova nepohoda, smrad v autobuse a telo na tele robi svoje.

aj celkom zdravemu cloveku moze klesnut tlak pri nahlej zmene polohy. vsak nase telo nie je perpetum mobile.
samozrejme netvrdim, ze k lekarovi nema vobec ist, ale inac plati to, co som napisala o 13:32 hod.

[zruseny12]

...no neviem,ja si myslim,ze ZDRAVEMU CLOVEKU SA TO NEMOZE STAT...aspon mne sa to nestavalo,ked som bola uplne zdrava a to som cestovala denno denne v preplnenom autobuse...
az ked som zacala mat problemi,nemohla som cestovat takymi preplnenymi autobusmi...
ja by som je odporucala ist k lekarke

delphia

deniska ak sa to stalo za okolnosti ktore si popisala- zly vzduch a plno ludi, tak sa to bezne moze stat kazdemu. znepokojovala by som sa, ak tieto stavy by boli aj mimo tych vyvolavatelov (dlhe statie na jednom mieste vo vydychanom priestore). v takom pripade je na mieste vyhladat neurologa.
este sa moze stat, ze sa zatoci hlava pri nahlej zmene polohy- nahle sa postavis, ci sadnes z polohy v leze. ak mas nizky tlak, tak sa zvykne v takychto pripadoch hlava zatocit a clovek na chvilu nic nevidi. ak mas tlak nizky, treba zvysit prijem tekutin.

inac aj v preplnenom autobuse sa da v pripade potreby z hlboka sa par x nadychnut (aj ked je tam smraaad :D) a postavit sa na spicky a potom na paty a striedat to par x za sebou. da sa tym predist strate vedomia

denniska

mne sa dokopy prihodil tento stav 3x. 2krat davnejsie, aj 5 rokov dozadu. Jeden bol v noci, ked som vstala na zachod, tak sa mi toto stalo. Druhy krat po odbere krvi. Ale teraz toto dnesne rano ma teda vystrasilo. AKo vravim, najhorsie bolo, ze som nic nevidela a nepocula. Len tam matne som videla jedneho muza, co predo mnou stoji a nieco vravi. Nejako sa mi potom poradilo vyjst z busu von a tam som sa musela opret o zastavku a potom si sadnut, inak by som asi odpadla. Bolo to dost neprijemne...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.