Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapcha, krce, a predchadzajuce stavy

Príspevok v téme: Zapcha, krce, a predchadzajuce stavy
bambulkaaa

Dobry den,

neviete mi nahodou poradit co to moze byt? Jednu noc som dostala horucku, nejak som ju stiahla, rano uz som mala len 37,6, tak som sla do skoly. No tam mi prislo velmi zle, tak som sla k lekarke, mala som velmi nizky tlak, no nic ine mi nebolo. To som vyspala, vecer mi bolo uz lepsie. No na dalsi den (vcera), ma zacali chytat neskutocne krce v bruchu, zacinalo to nad pupkom a postupovalo dole do podbruska... krce trvali asi tak 5 minut a prichadzali zhruba v 15-30 minutovych intervaloch... ani vyprazdnit sa mi nedalo cely den. Dnes uz nemam take strasne tie krce, no predsa stale trochu... Rano sa mi podarilo sa trochu vyprazdnit, no ani zdaleka nie tak ako by som potrebovala... Co to moze byt, ma niekto skusenosti s takymito stavmi?

Viem ze mi asi poradite, ze mam ist k lekarovi, ale v takych krcoch sa bojim sama niekam ist (do piatka nebude s kym), a hlavne ak by ma to chytilo na ceste alebo u lekarky tak neviem neviem...

Aurora789p

Ahoj, keďŽe je už asi neskoro na moje rady, rada by som vedela po koľkých dňoch ta tento stav prešiel a aké závery z toho vyvodil lekár, samozrejme ak to nie je tajomstvo, lebo v súčasnosti som aj ja svedkom prežívania podobného stavu a s prichádzajúcimi sviatkami je aj načasovanie dosť dolezite. Ďakujem

bambulkaaa

uz bolesti skoro vobec nemam, len sem-tam a aj to uplne slabe, no stale mam problem s vyprazdnovanim... stale mam pocit akoby som mala zapchu, ak tlacim na zachode, citim ze tam nieco je, no ak zo seba nieco dostanem, tak je to uplne riedke... a aj potom ostane ten pocit zapchy...tak nechapem...

skusala som pit kompot, pila som teplu vodu, siahla som uz aj po Guttalaxe, no nic... nechapem to

Brigi

ano ja viem že je to dlhodobá záležitosť, ale som počula od jednej známej ktorá trpila zápchou,nafuknutím že po detoxikácii sa tieto príznaky odstránili. Ked chceš opýtam sa aký to bol prípravok.

bambulkaaa

Brigi, jasne ze hej, ale to je dlhodoba zalezitost, ak by som mala este stale tie krce, tak by ma netesilo moc cakat kym sa detoxikujem heh

ale kazdopadne je to velmi velmi dobra vec, to ano

uz ma tie krce presli, chytia ma len trochu ked idem na wc, takze asi to malo suvis s tou zapchou... no snad aj to postupne prejde...

Brigi

Ahoj,
počula si o detoxikácii? počula som že je velmi dobry a učinny ked odstranis z organizmu toxické latky ta je možne že tieto priznaky ti ustupia, čo myslíš?

Ivka 1

Tazko takto radit na dialku, mozu to byt aj zarazene vetry. Tie takto chodia po bruchu. Teploty vsak pri nich nebyvaju,skus si uvarit silny rascovy cajik s medom. Malo by sa to uvolnit ak je to ono.

bambulkaaa

tak ja som si myslela ze to je len nieco crevne, tak som myslela ze tu dostanem nejake rady ako ulavit, nejake take tie "babske rady"

napriklad dnes trochu citim, zacalo mi trochu skrkat v bruchu, a kazdym skrknutim sa mi ta bolest tak prijemne uvolnuje... cize uz si nemyslim ze to bude nieco vazne, ale proste hladam len nieco na uvolnenie...

delphia

telo zo srandy neboli. mala si teploty, teraz mas uz par dni krce... hm...

neviem naco cakas, preco nejdes k doktorovi. zavolaj si taxik, alebo sanitku kym nie je neskoro

bambulkaaa

nebola som operovana na slepak... neviem, to mama hned vylucila, vraj slepak boli dole na boku a vraj vkuse, nie len v takych intervaloch...

no mama robi kratky-dlhy tyzden od rana do vecera, a teraz zrovna robi streda-stvrtok-piatok... lutujem, ze sme nesli vcera k tej lekarke, ale to som sa tak zvijala od bolesti, ze som nechcela...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.