rodiny problem

Príspevok v téme: rodiny problem
karinka2011

mam problem s priatelom,som vo 8 mesiaci tehotenstva,ked ze s priatelom nebyvame spolu,dal si urobit testy ci moze mat deti..az tri razy.za kazdym mu vysli ze nemoze mat deti a ja neviem co si mam otom mysliet pretoze dieta ktore cakam je na milion percent jeho.ako je to mozne?ja si stojim za testami DNA ked sa mala narodi,ale neviem co si mam otom mysliet a velmi mi ublizuje ked mi hovori ze nie je otcom.nekomunikuje somnou a teraz mi zalezi predovsetkym na dcere,ale ako cosi take mu mohli povedat v nemocnici...mohol to zaplatit aby mal papiere,ale myslim si ze nieje toho schopny aj ked ho vobec teraz nepoznam.zmenil sa a ja sa citim ponizena.dakujem

darika

karinka,alebo ja priatel a dieta
Nie je ti to trosku hlupe.Toto uz pises treti krat,len vzdy iny nazov temy.Ak ti nestaci odpoved,staci zajst na kompetentne miesto,ale zakladat vzdy no0vu temu,len z inym nazvom...???O co ti ide moja?

lesslie

vcera tu bola na vlas rovnaka tema, len testy plodnosti si dal ten priatel urobit iba dva krat nie 3 krat...kto sa tu nudi?:)))

delphia

tym som chcela povedat, ze velmi neverim na take, ze: on sa zmenil o 360°, on taky nebol, je na nepoznanie, atd...

taky aj bol, len si to akosi nechcela vidiet

delphia

dievcata, treba trochen viac zvazit ze s kym mienite pocat svoje dieta....
kto naozaj lubi, tak nehlada zamienky ako sa z otcovstva "vykrutit" a akym sposobom ponizit a osocit svoju "milovanu". kto lubi a mysli to s dotycnou vazne a uprimne, ten si ju vazi a tesi sa na ich spolocne babo.